Обновено
Одговара за Garmin Fenix 5X Случај, Шарени Силикони Заштитни Случај Браник Ракав Школка Рамка Заштитник Покрие Додатоци за Garmin 5X Smartwatch (Сина)

Одговара за Garmin Fenix 5X Случај, Шарени Силикони Заштитни Случај Браник Ракав Школка Рамка Заштитник Покрие

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 239.76

Совршен Заштитен : На Garmin Fenix 5 X заштитник случаи може да се покријат види четири агли и страни на вашиот види, да им понуди совршен заштитна за вас Garmin Fenix 5 X Нула-доказ, анти-судир.Го заштитува вашиот Garmin Fenix 5 X од удари и гребнатини.Висок Квалитет на Мека TPU Материјал : Garmin Fenix 5 X случај покрие не додадете многу масовно да се види и тоа е заштитена од сите страни.Точната дупка cutouts направи лесен пристап до сите копчиња.Не Треба да ги Тргнеме да ја Полните : Специјален Дизајн, вие не треба да ги тргнеме на Заштитник покрие случај кога го полните вашиот Garmin Fenix 5 X.Answer : ___________________________ Note : НИКОЈ ЕКРАН ЗАШТИТНИК.Овој случај само го покрива околу рабовите, а не со екран заштитник.ГАРАНЦИЈА за КВАЛИТЕТ-Секој производ квалитет квалификувани пред продавање, ние се грижиме за сите квалитет на прашања поврзани со замена или враќање на средствата.Било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт.Карактеристики : Материјал : Мека TPU Сосема Нов Висок Квалитет го Прават од висок квалитет издржлив материјал, да даде одлична заштита за да се Спречи Гребнатини, испакнатини, маснотии и отпечатоци итн Овој Случај е направен од TPU, тоа е издржлива и Обезбедува лесен пристап до сите функции, без да се отстрани случај.Компатибилни Уреди : Одговара за Garmin Fenix 5 X Пакет вклучуваат : 1pcs Силикони Случај Покритие за Garmin Fenix 5 X.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

【Compatable Modles】Совршен компатибилен со iwatch серија SE / 7 / 6 / 5 / 4 / 3 / 2 / 1,iwatch 38mm / 40mm / 41mm / 42mm / 44mm / 45mm / iwatch Nike+ / iwatch

Премиум Материјал со Висок квалитет на меки силиконски со мазна завршница за да ги разгледаме, комфорни

Опрема S2 Бендови Компатибилен за Samsung Галакси Опрема S2 СМR720 и Опрема S2 3 G СМR730, не одговара за Опрема S2 Кл�

【Компатибилни Модели】 : 3 Пакет спорт силикони замена wristbands се компатибилни со Apple Види 38mm 40mm 42mm 44mm SE Сер

Совршен Заштитен : На Garmin Fenix 5 X заштитник случаи може да се покријат види четири агли и страни на вашиот �

ПРИМЕНА : Специјално дизајнирани за Фосилни Жените Генералот 5 Julianna.ВРВЕН МАТЕРИЈАЛ & НАДГРАДИ ЗАТВОРАЧ

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Исто така, може да биде пријатен дар за семејството и пријателите.Ве молиме изберете ја точната види мод

38 / 40mm бендот работи со 38mm Серија 1, 2 злато, розово злато, сребрена и црна боја.Направени од вегетаријанск�

【Материјал】Дрво Види Рака е направен од природен дрвен материјал, таа ilooks Мода, Ретро Армија Воено Спо�

【Компатибилен】 Случај 38mm , 40mm , 42mm , 44mm само за Apple Види Серија 7 6 SE 5 4 3 2 【Шок Доказ iwatch Случај】Целосна по�

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Третиот чекор е затворите тока да се поправи должина.Првиот чекор е да се отвори тока.Поддршка за перење

Прочитајте го ова пред купување : Isabake види бендот беше прилагодено направени за Garmin Vivoactive 4 / Поларните �

Персоналните Вашиот Samsung Опрема S2 СМR720 / СМR730 smart watch со овој префинет замена на зглоб бенд.Answer : ________________

▩ 1.Нерѓосувачки челик тока, highend атмосфера ▩ 2.Двојно рамки дизајн, рака опашката е фиксна цврсто кога с�

Рака е com Compatible со маса да се носат, лесен за употреба, висок квалитет на избор.Различни бои Компатибилен

Компатибилен со : Серијата 5 и 4 (44mm) или Серијата 3 / 2 / 1 (42mm), која е ПОГОЛЕМА верзија на Apple се Види.Големина

Екстра види линкови compatiable за 22mm широк Yeejok нерѓосувачки челик enamled метал smart watch бендови.Важно : се Потврд�

ПРИМЕНА : Специјално дизајнирани за Фосилни Жените Генералот 5 Julianna.ВРВЕН МАТЕРИЈАЛ & НАДГРАДИ ЗАТВОРАЧ

Премиум Водоотпорен Материјал : JOHEXI smart watch бендови се направени од меки силиконски материјал.Тоа е пот и

Рака е com Compatible со маса да се носат, лесен за употреба, висок квалитет на избор.Различни бои Компатибилен

【Компатибилни Модели】OCEBEEC еластичен најлон плетенка бендови совршено се вклопуваат добро на Apple види 4

100% Сосема нов и висок квалитет за Apple Види i Watch Серија 7 6 5 4 3 2 1 SE.Екопријателски меки силиконски core + надво

NCAA Случај Покрие Компатибилен со Air Pods Батеријата Случај.NCAA Види Бенд Компатибилен со Apple се Види.Официј�

Scroll