Обновено
Lilibeely Полиестер Туш Завеса Бања Завеса за Господар, Бања, Дете Бања, Гостин Тоалет Жолта Ribborn Елка 66 X 72

Lilibeely Полиестер Туш Завеса Бања Завеса за Господар, Бања, Дете Бања, Гостин Тоалет Жолта Ribborn Елка 66

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 383.76

Стандардна големина-60"(W)x72"(L)/66"(W)x72"(L)/72"(W)x72"(Л) .Погоден за повеќето бања со када.Полиестер Ткаенини : Водоотпорен Материјал погоден за бања Оркестарот;природни доделување на материјал, мазна, лесно да се чисти, машински перат.Опремени со C-облик завеса куки и има 12 дупки кои прстени прикачите.Храбар дигитален графички печати јасно и живот се допаѓа.Животната средина и безбедно за деца,тоа е уште оригинални бои и не исчезнува после миење неколку пати.Оваа шарени туш завеса е совршен за да се декор вашата бања,додадете природата и смешни стил за тоа.Красат вашата бања со уметничка смисла, да ви Даде различни бања чувство.Водоотпорен Дома Бања Завеса Поставува со 12 Куки ★Стандардна големина-66"(W)x72"(L)/72"(W)x72"(Л) .Погоден за повеќето бања со када ★Полиестер Ткаенини : Водоотпорен Материјал погоден за бања Оркестарот;природни доделување на материјал, мазна, лесно да се чисти, машински перат ★Опремени со C-облик завеса куки и има 12 дупки кои прстени прикачите ★Храбар дигитален графички печати јасно и живот се допаѓа.Животната средина и безбедно за деца,тоа е уште оригинални бои и не исчезнува после миење неколку пати ★Овој колоритен туш завеса е совршен за да се декор вашата бања,додадете природата и смешни стил за тоа.Красат вашата бања со уметничка смисла, да ви Даде различни бања чувство. ★Тоа е најдобар избор за да ги красат вашата бања,тоа може да светла добро расположение,исто така, може да му даде на овој објект децата,родители ,пријатели како подарок.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

100% Памук.Лесно се грижи 100% памук ткаенини; машина перат.Мерки 72" W x 72" L; виси убаво.Креативен дизајн; созда

100% Полиестер.Карактеристики На Производот : .Секој туш завеса е изградена со премиум полиестер, водоотп�

100% Полиестер 108x71 инчи Полиестер Ткаенини.Производ Листа : Еден Туш завеса и 18 пластични куки.неисчезнув�

Секоја облека е рачно изработени највисоките стандарди за квалитет користење на премиум полиестер сме�

Сина Градина Блаженство Hummingbird Туш Завеса Со Шарени Цвеќиња Декоративни Пролет Бања Décor И Accent Description Bring

Полиестер.Секоја облека е рачно изработени највисоките стандарди за квалитет користење на премиум пол�

Содржи : 100% Полиестер туш завеси 12 со метални куки и да Не се Лизга Килими.Домот туш завеса : многу Убава, �

Тоа Е Направен Од ВисокоКвалитет Водоотпорен Полиестер Ткаенини, Со Добра Пропустливост На Воздух И Ме�

100% Полиестер.Тип на производ : ЗАВЕСА.Пакет должина : 5.0 cm.Пакет ширина : 24.5 cm.Пакет висина : 28.1 cm.На Avanti Наш�

Висат да се исуши.Земете вашата бања décor да стилски ниво со одлична и голема допир на елеганција на ваша�

Полиестер.Оваа туш завеса е направена од 100% ткаени полиестер.Тоа го прави совршена позадина за која и да

100% Полиестер.Оваа апстракт минималистички туш завеса погоден за создавање на специфичен фантазија шар�

Произведено во САД 12 копчето дупки за кука поставеност.Место чисти препорачува.Цветовите се совршен за

Полиестер.Секоја облека е рачно изработени највисоките стандарди за квалитет користење на премиум пол�

100% Полиестер ☆ 100% ПОЛИЕСТЕР ТКАЕНИНИ : Туш завеси се изработуваат од стручно избрани и темелно тестиран

Полиестер.Направен во САД.Произведено во САД 12 копчето дупки за кука поставеност.Ако сакаш туш завеса ш�

Тоа Е Направен Од ВисокоКвалитет Водоотпорен Полиестер Ткаенини, Со Добра Пропустливост На Воздух И Ме�

Полиестер.Туш Завеса Од 71x74 Сини Цвеќиња Куќа Полиестер.Стил : Куќа.Материјал : Полиестер.Модел : Флоралн

Стандардна големина60"(W)x72"(L) / 66"(W)x72"(L) / 72"(W)x72"(Л) .Погоден за повеќето бања со када.Полиестер Ткаенини : Вод�

Стандардна големина60"(W)x72"(L) / 66"(W)x72"(L) / 72"(W)x72"(Л) .Погоден за повеќето бања со када.Полиестер Ткаенини : Вод�

100% Полиестер.ДРЖИ ВОДА ВНАТРЕ НОВИ смола за премачкување технологија држи вода слајд исклучување на 96и

Полиестер.Увезени ⚓ Полиестер,Водоотпорен,Предиво Обоена.Машина За Миење ⚓ Врвот на Туш Завеса е 12 buttonh

Миењето температура не треба да надминува 45 ℃.Материјал : ова туш завеса е направен од 100% висококвалите�

Полиестер.Од една страна се печати, со користење на топлина боја сублимација техника, долготрајни ефект

Памук 75 инчи широка x 84 инчи долго, Наредени 100% Памук.Координирање на прозорец третмани и постелнината с�

100% Полиестер.Увезени.Прекрасен Дизајн : Модерен, за секоја бања или бањата, Aubery колекција ќе додадете со�

Памук 75 инчи широка x 72 инчи долго, Unlined.Екран Печатени 100% Памук Slub.Координирање на прозорец третмани и по

МАТЕРИЈАЛ Тоа е лесна ткаенина туш завеса,Не чуден мирис.Не штети на луѓето.Машина перат.ГОЛЕМИНА 72" x 72"

√ Подобро Материјал Направен од водаотвратителен ткаенини, неПВЦ.Додадено дебелина за подобро draping во �

Scroll