Обновено
TANKSTORM Алатка Градите Тешки Количка Челик Ротирачка Алатка Кутија со Lockable Врати (TZ12 Црна, Жолта)

TANKSTORM Алатка Градите Тешки Количка Челик Ротирачка Алатка Кутија со Lockable Врати (TZ12 Црна, Жолта)

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 5992.32

【Високо-квалитетни Материјали и Заврши】Овој возен алатка кутија е направен од високо-квалитет ладно валани челик.Да се биде издржлив и здрав.Сината боени крај може да се спречи од супериорен нула и хемиска отпорност. 【Доволно Капацитет за Складирање】првите две фиоки може да се користи за складирање на некои мали алатки и дното голема кабинет може да се користи за да се одржи голем tools. 【Заклучување Механизам】дното врати можат да бидат заклучени за дополнителна безбедност. 【Лесно да се Движите】Овој возен количка е опремен со два 3" вртливата casters со brack а другите двајца 3" вртливата casters без brack, кој им овозможува на количка за да се движите низ мазно и лесно. 【Димензија и Тежина】Производ Димензии : 24-1/2"(L) x13"(W) x 29-1/2"(H); Производ Тежина : 38.9 lbs.Безбедносен механизам за заклучување систем.Соодветен простор за складирање.Топката имајќи го лизгачот.Страничната Лента.Вртливата casters.Сина сјај боени по завршувањето.На дното врати може да се заклучи одделно за дополнителна безбедност (Алатки не се вклучени).Факултативна задниот панел може да се може да се прикачени кон количка, но треба да се нарача одделно.Кука acessory колекции можат да се приложат кон задниот панел, но треба да се нарача одделно.Безбедносен механизам за заклучување system Adequate простор за складирање Топката имајќи slide Side Tray Swivel casters Blue сјај боени по завршувањето.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Околу 7" долго.1" Постигнувајќи Тркала.Црна се справи направени од издржлив ABS пластика.Користење на оваа

Боја : Црна / Army Green.Водоотпорен Одделение : IP67 Материјал : ПП+Сунѓер.Функција : Водоотпорен, Shockproof, Антиост

✪ Висококвалитетни материјали : Оваа лента со алатки е направен од висококвалитет ладно валани челик.Н�

Сето ова Црна Јапонски лента со алатки е дефиницијата на функционална убавина.Изградена од Јапонски не�

Изработени од тешки изградба.IP65 оценет временски печат.Внатрешни работи организатор послужавник.Димен

Производ 1 : Големината е 16 инчи (широк) x 6 стапки (долго), и доаѓа со 1 година гаранција за квалитет.Произво

Различни резервоари може да ви помогне да ги организирате алатки јасно и зголемување на ефикасноста.Ус�

Производ 1 : Висок квалитет PP пластика, која е издржливи и долготрајни.Производ 1 : Поставување вклучува 4

【ГОЛЕМИНА】 Должина на : 200mm / 7.87"; Width : 130mm / 5.12"; Висина : 45mm / 1.77"; Дебелина : 2mm / 0.08" 【МАТЕРИЈАЛ】 Изработен

Усвојување на издржлив материјал, отпорни на абење, водоотпорен, висока носивоста.Тоа е многу погоден з�

Боја : Јасно Розова; Пакет Содржина : 1 x Таблета Кутија.Име на производ : Пилула Кутија; Големина : 8.5 x 6 x 2cm /

Внатрешни Димензии 500x350x194mm.Вдп печат околу капак.Автоматско притисок за ослободување вентил.Лесно да с�

Кутија Стои 24" X 18" X 10".Некои Делови Клип, Или Тргнете Настрана Ако Тоа Е Потребно.Бројните Прегради За Да �

Широко се користи за да се задржи вашите вредности, полесни, натпревари, електронска направа и др.Зачуву

Широко се користи за да се задржи вашите вредности, полесни, натпревари, електронска направа и др.Зачуву

Овие се Сопствени дизајниран во ABS пластика.Овие се дизајнирани со мене да одговара на 6 фиока големи Kobalt

18 Отстранлив Кутии во 2 Димензии : 6 Длабоко, 12 Стандард.Метал Брави.Издржливи се Справи за Тешки Товари.Ј�

100% и 1 PC кутија со пена.Забелешка : Ако ви треба заклучување,треба да го купите одделно.Опција 1 : само за з�

Scroll