Обновено
Delfield 1701355 Заптивка,Drw,32 В. Џ.

Delfield 1701355 Заптивка,Drw,32 В. Џ.

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1002.24

Вистински ОЕМ замена дел.Delfield има над 50-години на индустријата искуство и обезбедува комерцијални foodservice опрема.Користете вистинско ОЕМ делови за безбедност, сигурност и перформанси.Delfield 1701355 Заптивка,Drw,32 В. Џ.Ова е вистински ОЕМ замена на дел од Delfield Delfield има над 50-години на индустријата искуство и обезбедува комерцијални foodservice опрема.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Тип На Производ : Фрижидер.Објектот Пакет Димензија : 5.0 " L X6.0 " W X9.0 " H Точка Пакет Тежина : 5.0 Lbs.Земја На Пот

Вистински ОЕМ замена дел.MasterПојас е рок солидна ладење решение за 75 години за службата за храна индустр�

Вистински ОЕМ замена дел.Пакет Димензии : 36 H x 8 L x 8 W (инчи).Пакет Тежина : 1.9 фунти.Земја на Потекло : сад.То�

Тип На Производ : Фрижидер.Објектот Пакет Димензија : 15.0 "L X 15.0" W X15.0 " H Точка Пакет Тежина : 2.8 lbs.Земја На По

Земја На Потекло : Сад.Пакет Димензии : 7.2" L X 12.2" W X 14.2" H Пакет Тежина : 4.0 Фунти.Тип На Производ : Фрижидер.Amer

Тип На Производ : Фрижидер.Објектот Пакет Димензија : 14.0 " L X14.0 " W X14.0 " H Точка Пакет Тежина : 51.4 lbs.Земја На П

Ова е вистински ОЕМ (Original Equipment Manufacturer) дел.Користете вистинско ОЕМ делови за безбедност, сигурност и пер

Пакет Димензии : 9 L x 10 H x 10 W (инчи).Пакет Тежина : 2.2 килограми.Земја на Потекло : Кина.Дел број : 947043...

ширина : 5' 10 5 / 8" Длабочина : 5' 10 1 / 8".Висина (без ладење единица) : 7' 2 1 / 4" Висина (со ладење единица) : 8' 7 1 / 4".В

Вистински оем замена дел.За над 65 години, Точно ладење е индустриски лидер во комерцијални ладење и ги о�

РАЗЛАДНИОТ СИСТЕМ : Страна монтирани, автономни и целосно монтажни Blizzard R290 единица за кондензирање кори

Вистински ОЕМ замена дел.Со историја што датира од 1938 година, Traylen одамна е еден од стандардите за комерц

Категорија : Приказ на Случај, Ладилник Пекарница Димензии (LWH, Wt.) : 34.25 x 77.5 x 53.9 Инчи, 787 Фунти.ХидраKool Пека�

Пакет Димензии : 8.128 cms (L) x 59.69 cms (W) x 59.69 cms (H).Тип На Производ : Материјал Ракување.Пакет Количина : 1...

Вистински ОЕМ замена дел.Победа има 250,000 квадратни метри објект и нуди производи кои навистина се "ладењ

Scroll