Обновено
Охрабрување Богатство Се Надевам Квалитетот Вредност Ноктот Clipper Машина Настроената Копче Синџир Режа

Охрабрување Богатство Се Надевам Квалитетот Вредност Ноктот Clipper Машина Настроената Копче Синџир Режа

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 684.96

Димензии : 3.5 х 6.6 cm (1.4 инчен x 2.6 инчен).Класификација : Ноктите clippers, Настроената, Копче Синџир.Функција : Мултифункционален помине clipper : ноктите сечење, шише отворање, копче синџир accessary.; Перки се во облик и големина специјално за средување на ноктите со оптимална точност.; Здрав не ' рѓосувачки челик : обезбедува екстремни цврстина спречување на свиткување и лизгање.; Лесно да се чисти.; Одличен подарок за вашите семејства и пријатели да се имаат одлична помине сечење искуство.Материјал : Овој производ е направен од висок квалитет на метал.Пакет Количина : 1 x Помине clipper.Димензии : 3.5 х 6.6 cm (1.4 инчен x 2.6 инчи)Класификација : Ноктите clippers, Настроената, Копче Chain Feature : Мултифункционален помине clipper : ноктите сечење, шише отворање, копче синџир accessary.Перки се во облик и големина специјално за средување на ноктите со оптимална точност.Здрав не ' рѓосувачки челик : обезбедува екстремни цврстина спречување на свиткување и лизгање.Лесно да се чисти.Одличен подарок за вашите семејства и пријатели да се имаат одлична помине сечење искуство.Материјал : Овој производ е направен од висок квалитет на метал.Пакет Количина : 1 x Помине clipper Keywords : Ноктите Clippers,Охрабрување,Keychain,Богатство,Шише Настроената,Карактер,Автомобил-стил,Вредност,Внесете Прстен,Клуч на Носителот,на Подарок.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Тие имаат различни производи да се изберат во зависност од вашите потреби.Оваа Педикир Маникир поставе�

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.Jasonwork е компанија која се специјализира во мани

Искрена и чесна, исклучителна изработка е реализиран со 40 работни процедури.Само за ова се намали.Четир�

100% од Нерѓосувачки Челик со Висок Квалитет Алатки : JASONWORK Маникир и Педикир алатки се направени од профе�

Димензии : 3.5 х 6.6 cm (1.4 инчен x 2.6 инчен).Класификација : Ноктите clippers, Настроената, Копче Синџир.Функција : М

Стави околу подобро да се чисти вашиот ноктите и да ги задржиме чиста и уредна [материјал опис]Метал[про�

ноктите slicer.Ноктите машина.лажни ноктите машина.лажни нокти trimer.на доградба на акрилни нокти slicer.Нерѓос

【Помине Clipper Поставите】 Нокти Clipper Сет содржи ноктот и ноктот clippers, мали ноктот clipper да се вклопи во ваш�

Најдобар подарок за брак годишнина и friends Product Тип : Ноктите Clipper Set Size : 16 Ви благодариме за посетата на мо�

Димензии : 3.5 х 6.6 cm (1.4 инчен x 2.6 инчен).Класификација : Ноктите clippers, Настроената, Копче Синџир.Функција : М

➢【Свиткани Рабови】 : Ова помине clipper е дизајниран со криви ножеви според природната форма на ноктите, о

Преносни: JASONWORK Нокти поставите доаѓа со преносни синтетички кожа случај тоа е лесно да се отвори со пр�

Исто така е многу лесен, па можете да го носите со вас во вашата торба секојдневна или пак со вас кога оди

Нерѓосувачки челик се користи, овој маникир поставена е издржлив од исклучително направена.Леснозафат

На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се користи, и остар нерѓосувачки челик сечилото е загаранти�

Така што секоја алатка може да ги извршуваат своите најдобри и ви трае со години.Маникир поставена доаѓ�

Ако имате било какви прашања или прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, нашио

Тоа Содржи 19 парчиња помине и ноктот алатки за три функции, вклучувајќи рака заштита,лицето за нега, и но

◆Кога ќе патуваат, тоа е совршена големина за вашиот паричник, и оваа група може да ви обезбеди со право�

Тоа го направи на професионални хируршки одделение од Нерѓосувачки Челик, кој овозможува безбедно стер

Ние се познати за добар квалитет и преференцијални цени!ние посакуваме да имате среќен шопинг!Ако имат

Добредојдовте да го купат.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се користи, и остар нерѓосувачки ч

Стабилни Перформанси : површината на ноктите clipper тело е обложена со вода, која не е лесно да ' рѓа, отпоре

Fastens електрифицирани жица на дрвени столбови, без губење на енергијата преку пост.Се протега на жица 21 / 2

▲Остар Нож На clippers ќе направи вашите нокти совршено се намали и добро негувани, со јасни и прецизни нож,

Мултифункционален за рака грижа, нога нега.Совршен за патување и домашни корисници.Одговара за сите вид

Scroll