Обновено
SiForce Tableau T356789iu Судска Универзална Мост Пакет (T356789iu + USB B да USB 19pin Насловот)

SiForce Tableau T356789iu Судска Универзална Мост Пакет (T356789iu + USB B да USB 19pin Насловот)

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 3239.76

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. .Вклучува Tableau T356789iu Судска Универзална мост, TC2-8-R2, TC4-8-R2, TC6-8, ТЦ-USB3, TC7-9-9 и USB B Машки да USB 19 Pin Насловот Кабел.На Tableau Судска Универзална Мост е интегриран пишува-блокатор дека месеци во вози заливот на судска работна станица и поддржува судска превземања на SATA, USB 3.0, PCIe, САС, Fire Wire 800, и IDE.Месеци во еден 5.25" половина висина вози залив.Боја LED индикатори за "Пишување Блок" или "Читај/пишувај" режим на видливост.USB 3.0 биде домаќин на компјутерска врска, Два SATA power конектори.На Tableau Судска Универзална Мост е интегриран пишува-блокатор дека месеци во вози заливот на судска работна станица и поддржува судска превземања на SATA, USB 3.0, PCIe, САС, Fire Wire 800, и IDE.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Heatshrink бесплатен премиум ткаат sleeving.Висок квалитет на кабел собранието.Прецизност моделирани конектори

Издржлив Дизајн : Дизајниран со ПВЦ флексибилни јакна, 18 AWG кислород слободни бакар и голи бакарна плете�

CN, Боја : 6 SATA0.5 M.Целосно го поддржува SATA 3.6 gbps, цврста состојба диск или 10000 ВРТЕЖИ во минута со голема брзи

CN, должина на Кабел : 1 M, Боја : Сина.Пакетот Вклучува : 1 x Кабел Белешки : Поради разликата помеѓу различни

Функција кабел моќ има 2 SATA 15 pin женски конектори и 1 SATA 15 pin машки.Тие се има силна изградба и има добра сп�

Кабел должина : како на сликата.Оваа IDE Да SATA конверторкабел може да се користи за да се прошири моќта при

Кабел должина : 0.3 m, Боја : Црвена.Потекло : CN(Потекло).Тип : Кабел Адаптер.Сертификација : CE.Пакет : Yes.Опис О

Ова е стандард 22пински женски SATA конектор за 13пински машки Slimline SATA конектор.Овој кабел е за мала форма н�

1.Campact дизајн, преносни големина, лесен и удобен за носење и употреба 2.Можете лесно може да се соберат 2.5""

Кабел должина : 1m 6 PCS, Боја : 10 Потекло : CN(Потекло).Тип : SATA Кабли.Сертификација : None.Пакет : Yes.Lecolli 3 PCS / 6 PCS SATA

Приклучи и користи.Поддршка топла трампа, SATA интерфејс.Се користи за да се поврзете multichannel отстранлив х�

Поддржува стапки на пренос до 6 G во зависност од периферни уреди користи.Оваа serial ATA кабел е посебно диза

1to4xSPLITTER SATA КАБЕЛ сили 4 Serial ATA HDD, SSD, оптички дискови, ДВД горилници, и PCI картици на една конекција на компј

Ова е 22 pin SATA 3 машки за женската моќ со 4 жици и податоци за продолжување на кабел.Единицата тоа жичен за 5

Кабел должина : Други.Пакетот Вклучува : 1 x Адаптер.Потекло : CN(Потекло).Тип : SATA Кабли.Сертификација : CE.SFF84

Трансфер на податоци брзина до 6 Gbps.Директно конектори за заклучување брави за да се обезбеди стабилни в

100% Сосема нов и висок квалитет.Suyitai Замена за CORSAIR CX850 M CX750 M CX600 M 70 CM PCIE 6 (Pin) 1 до 3 SATA 15 Pin Напојување Кабел.Ак

100% Сосема нов и висок квалитет.Suyitai Замена за Corsair RM850 RM1000 PCIE 6 Pin 1 Маж и 4 SATA Модуларен Напојување Кабел.Ако

SATA кабел моќ може да се поврзе нови SATA HDDs и оптички дискови да се постари напојување со 4 pin пристаништа.С�

CN, должина на Кабел : 1 M, Боја : Сина.Пакетот Вклучува : 1 x Кабел Белешки : Поради разликата помеѓу различни

НАС, должина на Кабел : 51cm.Модел : SATA 3.0 SATA 3.0 кабел нуди трајни висок квалитет на врската.Направи plugandplay ко�

Производ бара играчи.Irreproachable квалитетно производство.Исклучителни потопување.Опис на производот Ново�

Погоден за 3,5 Инчи SATA хард диск и 3.Производот е направен од 18 AWG позитивни означување на линија, која пост

Кабел должина : 1m, Боја : велика БРИТАНИЈА Приклучокот.SCART +HDMI да HDMI конверторот можете да конвертирате 480

Serial ATA 7 pin женски 7пински женски.Должина на Располагање : 39 инчи.Поврзете Serial ATA уреди во вашиот плоча кори

Scroll