Обновено
Lenox Tuxedo Шеќер Сад, 1.00 LB, слонова коска

Lenox Tuxedo Шеќер Сад, 1.00 LB, слонова коска

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 7079.76

"height : 4.8""".материјал : брегот на слоновата коска кина.машина за миење садови безбедно.чип отпорни.произведено во сад.Вклучени компоненти : Еден Шеќер Сад.Оваа боја на слонова коска шеќер сад со капак карактеристики мазна, домот облини и бендови на 24-karat злато акценти дека додадете нежно осветлување на парче, додека деликатна шема заедно злато додава текстура.Направена од издржлив коска кина, овој објект е машина за миење садови-безбедно, за дополнителна погодност.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Пара убаво со NIELSEN Издржливост Крем Стомна.Полиран не ' рѓосувачки челик.Вклучува 41 / 2" лажица.Шеќер Сад е

Големина : 2.2 инчи во Висина, 3,7 инчи во Дијаметар.Служат лажица : 5 инчи во Должина.Капацитет : 7.8 оз, погоде

ДИМЕНЗИЈА : Шеќер сад 2.6" дијаметар x 4" во височина, со 10.1 унца / 300ml капацитет,Лажица 4.3" Л Направени од изд

Со капак држи вашиот шеќер или зачин свежи и ги спречува од dusts.Оваа модерна складирање тегла е високо фу

【Висок Квалитет】 садот е изработен од нерѓосувачки челик материјал, тоа е рѓадоказ, антиоксидација и к

Јасно стакло материјал сад е практична и лесно да се чисти, погодно многу за вашата секојдневна употреб�

Може да се користи за складирање на шеќер, сол, сос, оцет, бибер, зачин итн.Направен од висок квалитет на п

Машина за миење САДОВИ БЕЗБЕДНО SERVEWARE : Mepra прибор за на маса е дизајниран да биде трајно и целосно машина

Перат лен леб кошница : 100процентно лен постарите; идеален за што служи Топол леб и ролни.Димензии : мерки

Направен од висок квалитет на природен дрвен материјал, кој е екопријателски, нетоксични и безбедно.Нор

Материјал : Leadfree стакло / нерѓосувачки челик.Големина : 4x3 инчи,капацитет : 8oz.Совршен за да им Служи на Ше

Материјал : Leadfree стакло+нерѓосувачки челик+дрво.Капацитет : 15oz.Големина : 4.5x4inches.Совршен за да им Служи на

Ве молиме оставете малку мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Тоа е совршен оброк за ноќта на �

Scroll