Обновено
Ултра 32GB MicroSDHC Работи за Алкател 1 Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs)

Ултра 32GB MicroSDHC Работи за Алкател 1 Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs)

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 599.76

Флеш меморија како што се гледа тука бара малку, ако моќноста на сите.●Целосна А1 Оценка, ова е единствен како што гарантира доследен и солидни перформанси и огласи во најмалку 1,500 влез/излез операции во секунда (IOPS)●Гарантира работат под висок притисок ситуации од -13°F 185°F (-25 C 85 C) со подобрување на работата на батеријата✅ПРАШАЊА & ОДГОВОРИТЕ : ●Звучи одлично во право, дали е тоа вистина?San Flash™ е тестирана и е загарантирана овој врз основа на стотици илјади користи и ние гарантираме за тоа што всушност ги исполнува, и во повеќето случаи, ги надминува сите очекувања погоре во реалниот живот!●Како да знам дека тоа функционира?Тоа е она што San Flash™ не!Се обложувам дека сум купил нешто што ТРЕБА да работат, но не?Без проблеми се тука, ние не одат ПОДАЛЕКУ од производителите тестирање и verifications системи●јас да видиме што нуди оваа картичка, направени од страна на другите, она што е разликата?San Flash™ не е поврзано или се поврзани работи за со San Disk®, Micro SD™, Micro SDHC™, Micro SDXC™ за разлика од означи како што е прикажано и регистрирани се Работи за и од San Disk и Западна Дигитално respectfully.(А1 UHS-1 Класа 10 Заверена 120 MBs)!Обичај Потврдена, Потврди, Сигурно Тестирани во стотици сценарија со индивидуални тестери докажува Потврдена од страна на San Flash™.Најмногу се забележува се Работи за вашето време, апликации, игра искуства ќе трае и се вчита побрзо и вон конкуренција. ✅【НАЈБРЗ БРЗИНАТА на ТРАНСФЕР на】 Дизајниран за пренос до 120 MB/s, што е околу 1.Резултатите може да се разликуваат врз основа на домаќинот уред, стан вид и други фактори.000 Фотографии една Минута!До 120 MB/s прочитајте брзина, како и (врз Основа на внатрешни тестирање на слики со просечна големина на 3.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

*КУПИ СЕГА ОБИЧАЈ КАРТИЧКА РЕЗЕРВИ СЕ ОГРАНИЧЕНИ!!.Можете да се увери тоа е сигурно, лесно и доверлив раб

000 Фотографии една Минута!До 120 MB / s прочитајте брзина, како и (врз Основа на внатрешни тестирање на слики

✅СПЕЦИФИКАЦИИ : ●Потврдена, загарантирана работа, оваа карта обезбедува најнова технологија, најбезбе

✅SPECIFICTIONS : ●Потврдена, загарантирана работа, оваа карта обезбедува најнова технологија, најбезбедно, н�

●Целосна А1 Оценка, ова е единствен како што гарантира доследен и солидни перформанси и огласи во најма�

Ние сме трети лица за верификација на услугата.✅SPECIFICTIONS : ●Потврдена, загарантирана работа, оваа карта �

⚡Професионални Ултра работи за вашиот 128 GB за LG Вино III паметен Телефон ПОТВРДЕНА и ОБИЧАЈ HISpeed, Lossless Фор�

Флеш меморија како што се гледа тука бара малку, ако моќноста на сите.Тие имаат индивидуално тестирани, �

✅【ОПТОВАРУВАЊЕ АПЛИКАЦИИ ПОБРЗО】 Ова е исто така А1номинална перформанси супер перформанси картичка

Ова е лоу моќ, со користење само на полна моќ при читање или пишување.✅;【Потврдуваат И ГАРАНТИРААТ】 Диз

Капацитет на складирање : 64 GB.Максимална Прочитајте Брзина : 170 MB / s.Максимална Пишување Брзина : 90 MB / s.Брз

●Целосна А1 Оценка, ова е единствен како што гарантира доследен и солидни перформанси и огласи во најма�

San Flash е како трета страна верификација регистриран сервисен ✅【ЕФИКАСНА ЕНЕРГИЈА】 Наменета за помала �

Бидат Целосно Уверени дека ова е безбедно, лесно, и доверлив работната точка за разлика од сите други...

✅;【Потврдуваат И ГАРАНТИРААТ】 Дизајниран да работи конкретно се работи за вашиот LG TP450 паметен Телефо�

Scroll