Обновено
HUACHEN-LS Професионални Тетоважа Машина Безжична Тетоважа Машина Пенкало LED Дисплеј Силна Brushless Мотор со Тетоважа на Батеријата и РКА Адаптер за Тетоважи (Боја : Црна)

HUACHEN-LS Професионални Тетоважа Машина Безжична Тетоважа Машина Пенкало LED Дисплеј Силна Brushless Мотор

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 8376.72

- Работен напон : 4-12v. - Мозочен удар должина : 3.5 mm. - Игла прилагодување : 5mm. -Батеријата напон на вредноста резолуција : 0.3 v. - Мотор : 5w / Опремени со coreless тип на висока брзина на мотор. - Заменливи РКА и Батерија - USB-C полнење тип на кабел се вклучени - РКА кабелот вклучен во box Packing List - Безжични Ротари тетоважа пенкало машина - РКА адаптер (за да ја замените батеријата)- РКА мозок - USB charing cable Get ослободи од сите кабли.Сега со овој безжичен тетоважа машина, можете да тетоважа лесно без традиционалните напојување.Или, ако сакате, можете да го користите напојување, едноставно отстранете ја батеријата и го стави на РКА адаптер за.Пакување List Tattoo Машина со РКА и Battery RCA кабелот вклучен О прстени included USB-C Кабелот вклучен.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

2 kg 8、Производ Пакет Големина (21.ЗАДОВОЛСТВО GURANTEE ве Молиме, чувајте ги на машина за работа под 11 V за за�

Димензии : 7.2" (L) x 4.8" (W) x 3.1" (H).Работи до 2 машини.Бара некој клип кабелот + footswitch или континуирано безжична f

1.Лесни CNC алуминиум врежан машина тело 2.Тоа се карактеризира со висок квалитет на coreless мотор, со максима

КОРИСТИ стандарди И КЕРТРИЏ ИГЛИ – лебдечки collet менгеме на назад систем овозможува употреба на овој ро�

1 V Големина : Прибл.Напојување Автоматски Ќе Влезе Во Хибернација Државата Откако Тоа Ќе Престане Да Раб

Преносни големина е погодно за домашна и професионална употреба.Ниски вибрации може да се обезбеди пре�

МултиФункции : Оваа трајна шминка пенкало обезбедува различни функции, како што се веѓа, eyeliner, усна, МЦ,д�

Пролетта е направен од висококвалитет на композитни материјали и има висока еластичност, погодни за до�

Пакетот вклучува : 1 PCS microblading пенкала + 10 круг игли + 10 вертикален игли.Совршен шминка алатка за тетоважа �

Мултифункција : Користете за веѓите, eyeliner, усните, косата и мали дизајн.Безжична работел : Преносни Трајн

1,Тежина : 82g 2,Брзина : 8 V / 9000 Вртежи во минута 3,погонски напон : 5ДК 8 V 4,Големина : 2378mm 5,Може да се вклопат за

ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ МАТЕРИЈАЛ тетоважата машина кертриџ пенкало е направена од супериорен авиони алумин�

Работен напон : 69 V , Мал и компактен, тоа може да се стави во џеб, и тетоважа уметник може да тетоважа во с�

6 инчен Тип : Електрични Тетоважа Машина Функција : Тетоважа Алатка Внимание : боја на прачка која се прил

Мотор : 9 V12000 Rpm 6.Капацитетот на батеријата : 1800m A 5.притиснете иликопче за да се префрлите на напон спекта�

1, Нов дизајн, лесно да се контролира.Најпопуларниот тетоважа шминка машина 2, Брзина : 15000 35000 / m.Високи пе

Континуирано,тивко и нежно работа.Работен напон : 58v.Нето тежина : 82g.Мембрана механизам што ги спречува м

Scroll