Обновено
Ултра-Тенок Игри Прст cots, Анти-Пот и Не се Лизга Игри Прст cots, Анти-Пот Прст cots, за Екран на Допир Телефони

Ултра-Тенок Игри Прст cots, Анти-Пот и Не се Лизга Игри Прст cots, Анти-Пот Прст cots, за Екран на Допир Телефони

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 383.76

12 superconducting влакна игри палецот ракавици-умерено триење, удобно носење искуство, и помалку притисок се копчињата за враќање на повеќе реални допир и максимална осетливост и точност.Сува брзо во 60 секунди. ② Обидете се да се избегне кинење на рабовите.спецификација : Материјал : Superconducting влакна Должина : 4 см Ширина : 2.Екранот на допир со прст ракавот е дише и лесна, со што значително се подобрува чувствителност на допир.

Повеќе детали

Material:
Superconducting fiber Length

Слични производи во категоријата

Возрасни секс играчки за Возрасни сексуален однос производи Секс играчка за Возрасни орален секс предм

Компресија Сила : се Обезбеди доволно притисок и баферот за зглобовите, намалување на ненадејна влијани

Широко се Применува : Универзалната за повеќето мобилни телефони на пазарот, да ги исполнуваат на вашио�

5 mm ултратенок breathabilityОперација се чувствува како голи рака и е многу точниСо пот функцијаЗа повеќето лу

Scroll