Обновено
ezpz Мини Мат (Вар) - Силикони Вшмукување Плоча со Вграден-во Placemat за Доенчиња + Години - Прво Храна + Самостојно Хранење - Доаѓа со Обновливи Патна Торба, Една Големина 10

ezpz Мини Мат (Вар) - Силикони Вшмукување Плоча со Вграден-во Placemat за Доенчиња + Години - Прво Храна

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1283.28

Сите-во-едно placemat + плоча содржи хаос.Placemat suctions на било каква рамна површина за да се намали падна чаши / плочи.Мат одговара на повеќето highchair коцки, вклучувајќи ги и "простор saver' модели.Промовира самостојно хранење и развива фината моторика вештини.Компактен и лесен, па тоа е совршен за вечери надвор и патување.Машина за миење на садови и микробранова безбедно.Направен од висок квалитет со силиконска дека е BPA, основни поени, ПВЦ, латекс и phthalate слободни.Изградена минатата (силиконски е bendable и не исчезнат или да ги кородираат).Мини Мат е сите-во-едно placemat + плоча дека suctions на масата, што значи дека тоа создава хаос и да ги елиминира падна чаши и чинии.Дел големини (очите и насмевка) се грижеа за доенчиња во 2oz, 2oz и 4oz, плус Мини Мат одговара на повеќето highchair коцки (вклучувајќи простор saver модели).Мини Мат, исто така, е компактен, лесен и спакувани во обновливи кеса, па тоа е совршен за вечери надвор и патување.Направен од висок квалитет со силиконска дека е BPA, основни поени, ПВЦ, олово, латекс и phthalate слободни. Од 6+ месеци.Нашите себе-печат технологија suctions на било каква рамна површина.Родителите се радуваат!.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Сет од четири placemats Секоја табела мат е 17.7 инчи долго x 11,8 инчи широка.Направени од Висококвалитет %100 пол

Ефективна отпорност на топлина, се повторува за перење со различни слоеви, добра светлина перцепција.До

Placemat е 11" x 17".Миењето на рацете се препорачува, лесно се брише чисти.Направени од издржлив полипропилен.Д

Боја : Зимзелен.Материјал : 100% стаклени монистра со памучна подлога.Димензии : 15" x 15".Страна направена со �

Ние извор нашите Европски лен од премиер лен мелници во Северна Италија и да го намали и да се шие на гот�

Красат вашата трпезариска маса со нашата единствена и шарени Светлина Ботанички флорални ткаеше Дада П

УНИКАТЕН ДИЗАЈН : Прослават најубавото време од годината, со quilted памук placemats од C&F Дома.Со два празнична �

Капакот на пакувањето.Лесно Чистење Обновливи садови декоративни душеци се лесно да се грижи за.Природ

5"x17" (32cmx42cm),пакет од 8.Материјал : изработени од памук,големина во 12.Да ги користите во вашиот дом, градина,

Имитација коноп placemat големина : 18 x 12 инчи (45.72×30.48 см).Материјал : Полиестер.На roving го имитира ефектот на

✅ САМОСТОЈНО ХРАНЕЊЕ овозможена – Дали сте во потрага по лесен начин да се учат на вашето бебе како да с

Ткаени од 100% природни органски трајни лен во Морето Зелена боја Посилна од памук,не се лизга и одлично н

Разни стилмодерен,минималистички,ретро,апстракт,boho NOTE : Машина мие со ладна вода,рака мие best Not кајгана,н

Maple Leaf Место Душеци 12x18 Инчен Есен Есен Портокал Паѓање на Лисјата на Дрвото Засади Табела Placemats Сет од 4 П

Стилски и сезонски, табела тркачи се направена за да создаде опуштена чувство во соба и да може лесно да

Mepra обезбедува најдобар на placemats кои се подобри за подготовка на храна, сте присутни.Mepra обезбедува најдо

Материјал Опис : 70% Пвц И 30% Полиестер Влакна.Производ Големина : 12x18 Инчи.Производ Перформанси : Отпорни н

Лен Placemats : Ова placemat е направен од памук и лен, со светли бои, не се лизга, не е навремено, неисчезнува, трај

Може да се користи за влез начин маси, кафе маси, дрво или стакло маси.Фината изработка, меки и удобни, уб�

Ве молиме чисти placemats во време кога тие се нечисти, избришете ги со влажна крпа или исплакнете со вода, из

МИКРОБ СЛОБОДНА ПОВРШИНА Поединечно укината Табела Toppers направи за лесна употреба и одржување за вашет

Не кајгана [ Совршен за Многу Наврати ] Апсолутна елегантна декорација на свадби, бохемски тематските па

Одлична за употреба со возрасни и деца дома или во комерцијална settings.Од Farmhouse табела лен колекција од Newbr

Scroll