Обновено
9 во 1 ПРЕДВОДЕНА Капчиња Кука во Собата, 9 Меѓусебно Глави светне Игли за Плетење Ткаат Шиење Алатка Додатоци (Виолетова)

9 во 1 ПРЕДВОДЕНА Капчиња Кука во Собата, 9 Меѓусебно Глави светне Игли за Плетење Ткаат Шиење Алатка Додатоци

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 659.76

9 ВО 1 МЕЃУСЕБНО ГЛАВИ : Секој означени со кука дебелина од 2,5 mm за 6.5 mm(2.5 mm, 3.0 mm, 3.5 мм, 4.0 mm, 4.5 мм, 5.0 мм, 5.5 мм, 6.0 mm, 6.5 mm).Овој сет ќе биде добра само за да имаат на рака за DIY проекти или занаети кои ги имплементираат плетење. 2 СВЕТЛИНАТА НИВОА : Слабо или светли костуми различни услови на осветлување.Тоа може да се користи како мала светилка кога тоа не е инсталиран.Особено совршен за crocheting со темно обоени предиво или кога вие само треба повеќе светлина за да капчиња.ЕРГОНОМСКИ РАЧКИ : Ултра-удобно силикон костец се лесно на вашите раце за долго crocheting сесии и да ви даде прецизна контрола што ќе ви овозможи да се создаде супер детални дизајни.Совршен за оние кои страдаат од Ревматски Артритис или Карпален Тунел.Нашата специјална силиконска се Справува со не се лизга надвор.БАТЕРИЈА USB ПОЛНАЧ : Вграден-во литиум батерија може да се полнат и се користи.15 минута брзо полнење и долготрајна батерија 7-9 часа.USB полнење може да биде направено од страна на ѕидот адаптер, моќ банка или десктоп/лаптоп компјутер итн.КОМПАКТНА ГОЛЕМИНА СЛУЧАЈ : Сите капчиња колекции се чуваат во СТП случај, кои ги пазат сè на едно место и лесно да се носат.Совршен подарок за секоја капчиња ентузијаст.Спецификации : Рачка материјал : ABS+Силикони Капчиња Кука материјал : PC Капчиња Кука Големини : 2,5 mm, 3.0 mm, 3.5 мм, 4.0 mm, 4.5 мм, 5.0 мм, 5.5 мм, 6.0 mm, 6.5 mm Тежина : 145g Пакет се Вклучени : 9 x Меѓусебно глави 1 x полнење преку USB кабел 1 x Мал клуч 1 x справи со 1 x Случај.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Рачно изработени Дрвени Капчиња Куки кои е направена надвор од Цврсти Тешко Природни ружино дрво.Убаво

Одличен Подарок : Капчиња кука во собата е добар избор за капчиња почетници и занает, љубовници, се многу

Со мека ергономски рачка, тоа може да се намали или елиминира болка и непријатност во рацете, зглобовите

Мешани бои капчиња за заклучување за напредок може да се категоризираат бода лесно кога плетење.Соврше�

0 mmd)Пакет се Вклучени : 11 компјутери Капчиња Hook Questions & Одговорите : П : што Се овие испратени од САД или над

22 парчиња во два реда спакувани во кожна торба.Секое парче означени со сопствената големина...

2 x Капчиња Tools.0 мм и 3,8 мм Измијте ја косата прво, а потоа нека се исуши природно.Тие се направени од висок�

Вклучува (1) големина G капчиња кука.Големина G капчиња кука мерки 4.25 мм дијаметар и 6" долго.Оваа 4.25 mm капч�

Капчиња игла за шиење игла лесно да се инсталира и повеќе практични.Материјал : Пластика.Тип : Капчиња Ку

Материјал : Бамбус.Должина : 6"(Прибл 15cm).Должина : 6"(Прибл 15cm).Мазна, confortable за употреба; мала тежина.НИ Голе

077216000414 Сосема Нов Објект / Неотворена Производ.Сузан Бејтс.Сузан Бејтс Капчиња Кука Перница Костец 3.75"2

Големина : Прибл 16cm, 6cm x 5mm максимална ширина низ кука.Состојба : 100% Сосема Нов.Употреба : Лесен за Употреб�

РАЗНИ КАПЧИЊА КУКИ ГОЛЕМИНА.5 mm10мм) е 6 инчи / 15.ДИЗАЈНЕР КАПЧИЊА КУКА ЗА СКЛАДИРАЊЕ ТОРБА СЛУЧАЈ.75 mm,должи

Капчиња Кука во Собата : Ергономски дизајнирана рачка, удобно да го користите, не е лесно да се замор по д

BoyeАлуминиум капчиња кука во собата.Овој пакет содржи три капчиња куки.Капчиња Кука Големини НИ G, H, I : 4.2 �

Веќе и мазна капчиња игли : Нашата метал капчиња игли е подолг од други конкуренти(8мм10мм должина 6.1 инчи)

GEAT КАПЧИЊА ЗА ПОЛНЕЊЕ ЗА ПОЧЕТНИК.На капчиња кука поставите доаѓа со 12 парчиња ергономски капчиња куки,2

Алуминиум игли за плетење во спектар на светли и живописни бои со сребрена убави совети.На lustroметалик н�

【ШИРОКА ПРИМЕНА】Многу погодна како подарок за вашето семејство, мајка, баба, сестра или пријател или с�

Овој сет содржи 9 меѓусебно глави, да ги исполни вашите различни потреби.Ви благодариме за вашето разбир

12 различни кука големини(2mm, 2,5 mm, 3мм, 3.ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : плетење кеса направена од ripstop најлон материја�

Случај може да ви помогне да ги чува сите капчиња куки и други додатоци уредно, и никогаш не губат ништо �

✅Батерија Usb Полнач : Ова ДОВЕДЕ капчиња кука рачка има вградена батерија.Постојат 2 режим на силна и сла

Дебелина : 3.0 / 3.5 / 4.0 / 4.5 / 5.0 / 5.5 / 6.0 / 6.5 / 7 / 8 / 9 / 10.0 мм.Употреба : рачно шиење, DIY шиење алатки,Рака за шиење tools.

58326 22" ФЛЕКСИБИЛНИ ПАКУВАЊЕ КУКА 5651204322 Карактеристики : Две спирала челик шахти, еден во внатрешноста на

Додадете цртичка на заслепуваат да crocheting со сликовито обоени.акрилик капчиња куки 9.00 mm.Опис на производ

Совршен за мали проекти.Секоја кука мерки за 5 инчи долго.Овој пакет содржи 6 сребрени челик капчиња кука

10 парчиња Големина I / големина 9 капчиња куки Метрички големина е 5.5 мм дијаметар 6 инчен должина.Напра

Капчиња куки, алуминиум капчиња куки со мек зафат се справи.Лесен за употреба и издржливи.Различни голе�

Scroll