Обновено
GYZX Керамичка Маса Светилка Ноќни Ламби за Спалната соба Дневна Соба Насловна Оркестарот Спална соба Светилка Затворен Осветлување

GYZX Керамичка Маса Светилка Ноќни Ламби за Спалната соба Дневна Соба Насловна Оркестарот Спална соба Светилка

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1310.40

Таа е погодна за различни стилови, како што се Американската класични, Европската луксуз, и Американскиот едноставност.Применливи место : сала, изложбена сала, трпезарија, дневна соба, спална соба, aisle, скалите, итн.На лесен далечински управувач прекинувачот е дизајниран да го осветлите топла светлина на вашиот дом, која додава еден допир на стил.На емајлот боја е рака-насликани, цврста и сјајна, и не е лесно да исчезнат.Секое парче е работа на генијалност. 100% service : Ако не може да се разбере на квалитетот на производот или имате било какви други проблеми, ние сме среќни да се реши проблемот за вас.Напон : 110 V~240 Vmaterial : Кристал светилка тело, бакар, крпа lampshade Applicable простор : лоби, изложбена сала, трпезарија, дневна соба, спална соба, aisle, скалила итн.Тип на прекинувач : далечински switch Whether извор на светлина има светлосен извор : нема светлина source Process : брусење, сечење, заварување, топло виткање, полирање, удирање итн.Боја : како shown Size : S : 35cm*56cm Applicable простор : 6-12㎡Производ Листа : Табела светилка*1 Remote контрола*1 Bedside Светилка со Метална База и Бела Ткаенина Сенка.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Топло класичната дрвна маса светилка со модерна класична ткаенина сенка.Притисни копче прекинувач : ле�

★ Квалитет на осветлување : Секоја соба е класични, едноставни и совршен, обезбедување на сигурен ноќ ос

Стилски и едноставна и во исто време го прави вашиот простор се погледне повеќе Модерни, едноставен и да

Црна Современа Табела Светилка Со Бела Постелнина Појавување На Сенка.Оваа табела светилка има уникатн

【3Начин Dimmable Допир Контрола Светилка】Овие допир светилка нудат три различни нивоа на осветленост(Низо

Ве молиме да се повлече нагоре заштитен филм на 2 страни од Акрил Плоча, тогаш осветлувањето ќе бидат пот

Стил : Едноставен Модерен Модерен Современ Нов Дизајн.Volt : 110v120v.Тип на прекинувач : push копчето switch.Извор н

Светецзаштитник на Ноќта : Краток допрете го на горниот чувствителни на допир панел, можете лесно на моќ

Испрати како голем дар е исто така добар избор.54 во)Светилки носителот : E27 Light код тип : блескаво светилка

27" висок целина.Плоштад база е 5 3 / 8" широк.Тапан сенка е 10" висок x 13" широк.Користи еден максимум 100 вати ст

Својата совршена големина го прави ова парче работат и за амбиентална светлина на крајот маса или ноќна

Осветлуваат вашиот простор за живеење со прекрасен табела светилка постави од Safavieh осветлување е колек

5"(Приближно).ВИСОК КВАЛИТЕТ : Направен Од Смола,Материјал, На површината на производот е electroplated,Стабилн�

68 in Carton големина : околу 58*40.ЅвездаТуш Градина Светла : Да се создаде свој сон царство во градината, да се �

Практичен НИ стандард 2prong штекерот е несекојдневна поставка се зема грижи за сите ваши полнење на побар

★ Добра предмети во секојдневниот живот ★ Можете да го полните со компјутер, моќ банка или адаптер, мно�

Scroll