Обновено
MXBAOHENG Пренослива Торба Машина за Шиење Електрични PP Ткаени Торби Крои Поблиску Пластична Кеса Запечатување (110V)

MXBAOHENG Пренослива Торба Машина за Шиење Електрични PP Ткаени Торби Крои Поблиску Пластична Кеса Запечатување

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 5016.00

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Оваа машина е патент за производот иновации дизајн.има предности на брзо расте, добра сигурност.Целосно го промени стариот движење тип на движење за стабилност за разлика, на работното парче е лесно да се носат, бучава и други дизајн недостатоци.Користење на ниска gearing, отпорност на триење, висока сигурност, мала тежина, добра изолација, компактен и разумни структура и другите карактеристики.Може да се намали уделот на интензитетот на работници кои се користат во долго време.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Лесен и Пренослив На машина за шиење е лесен и лесно да се носат, која е многу погодна за onсајт за одржув�

& Машина за шиење прашина маска за внатрешни димензии се 15 x 7 x 12 инчи(Wx Hx D),ги расипат вашето семејство и п

Овој производ е погоден за lockstitch машини за шиење и компјутерски коли.2 in In : Прибл.79 во, 22mm / 0.Функција : 1.Н

2"Рака должина : 30cm / 11.Рака на воланот ви овозможува да работат попрецизно., Рака Чудак Индустриски Patcher �

Овој модел е идеален подарок за вашите пријатели, семејството, наставниците, и модел љубовници.Производ

Двежица двеконтрола на брзината : голем гајтанот може да се користи со rewinding уред за да се олесни repositioning

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Направен од целосна леано железо метал.Ова е идеален за кожа или платно материјал и фармерки.sews дебели д

Пакетот вклучува : 1 пренослива машина за шиење (случаен боја испорака), направен од пластика и метал, лес

Игла Arts SEWING ESSENTIALS KT.Пакет Должина на Производот : 9.75".Пакет Висина на Производот : 1.0".Пакет Ширина на Прои�

[Комплет за шиење] Тоа вклучува 36 bobbins, а режа, 6 игли, а threader и цвест мевосек.Овој комплет за шиење обезбед�

Машина за шиење Оператор Две Тон Кафе Кригла за Да се покаже дека лице како посебен тој / таа е, да се доб�

МОЌ КАБЕЛ КАБЕЛОТ ЗА БРАТ МАШИНА ЗА ШИЕЊЕ HC1850 HS2500 HS9500 Опис : AC Кабел / Кабелот.Компатибилна со следниве Б

【ШИРОКО се КОРИСТИ】ракашто се одржа мини машина за шиење има посебни ракави наменета за шиење мали неш

Висококвалитетни Материјали : Ова Везови машина за шиење донесува некоја легура рамка за да во голема м�

Со ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ : Функции, со отпорност на корозија, висока јачина и максимална издржливост.ПРИМЕ�

1 Избор на 12 видови на бода, вклучувајќи прави линии, криви и модел дизајни, итн., за да ги задоволат вашит�

Scroll