Обновено
ZHATS Затемнување на Работ Црна Тонски Черепот Капа - NHL Cuffless Зима Поврзана Beanie Toque Шапка

ZHATS Затемнување на Работ Црна Тонски Черепот Капа - NHL Cuffless Зима Поврзана Beanie Toque Шапка

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 407.76

100% Акрил. 100% Акрил.Официјално liscensed од NHL и Zephyr.Унисекс - Возрасни Една големина одговара на повеќето.Извезена Црна Тонски 3 D Тим лого на предната страна.Дава сит се вклопуваат над главата со Рашири Одговара.Спорт вашиот Омилен NHL тим гордост, се задржи топло, и да се направи модна изјава со оваа голема потрага cuffless beanie шапка од Zephyr!На "Затемнување на Работ" Стил е cuffless beanie, кој дава сит се вклопуваат на главата..тоа е мека acrlyic дека се проширува како тоа добива скршени во.Официјално liscensed од NHL и Zephyr!.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Левото уво размавта само.Ова е совршено сувенир за вистински фан!Овој шлем replicates на истиот на терен изгл

Scroll