Обновено
BOBOYA Stepper Моторни Возачот CNC Дигитален Контролер DMA860H за 2 Фаза Повлекува Моторни CNC Рутер Гравирање Машина,Возачот

BOBOYA Stepper Моторни Возачот CNC Дигитален Контролер DMA860H за 2 Фаза Повлекува Моторни CNC Рутер Гравирање

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 2231.76

ПРИЛАГОДУВАЊА : Тековни Поставки на овој stepper моторни возачот се корисна и факултативниот помеѓу 2.Во груби средини, ние препорачуваме употреба на долго-линија возачот коло, силни анти-мешање способност.Број на модел : DMA860 H Може да се вози 4,6,8 линија две-фаза stepper моторни влезен Напон спектар : 18-80 VAC Тековната максимална : 7.АВТОМАТСКО ПОДЕСУВАЊЕ : На stepper моторни возачот има интегриран параметар авто-подесување функција, која може автоматски да се генерираат оперативни параметри за различни мотори и даде целосна претстава за кликнете перформанси.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

3 mm ★ На зајакнато стакло екран со некоја заштитна фолија е многу слатка, и филмот е фирма.Можете да прис�

100% Сосема нов и висок квалитет за Garmin Пристап S40, Forerunner 245 / 245 Музика, Forerunner 645 / 645 Музика, Venu, Venu Sq / Sq Music Edition

Организира flatware и / или мирудии.За употреба во хоризонтална монтажа апликации.Издржливи полистирен изг�

Објектот Состојба : Сосема Нов, 12 Месеци Гаранција За Квалитет.Вистински објект како што е прикажано во �

1mm дупки во четири страничните панели се обезбеди голем проток на вода и да се спречи soiling на кутијата со

Име На Производ : Ротари Прекинувач;Модел Бр : RS2534;Тип : 3 Поле 4 Позиции.Номинална Напон Кликнете Број : 4;А�

Една кука се состои од Хард ПластикаПВЦ,тешки и издржлив материјал,не е лесно да се пробие и да може да м�

【Компатибилност]】Погоден за One PlNord N100[Не се погодни за One PlNord N10 5 G], ве молиме проверете со вашиот телефо�

8 Инчи)НЕ се Компатибилни Со : LG V60 Thin Q (6.LG Сомот Телефон Случај со Напредни R2x Shockproof Технологија која Може

НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ШИШЕ : Ова шише за вода се направени од не ' рѓосувачки челик за издржливост.Тоа има 20o

НАПРАВИ ГО издвојува ПОВЕЌЕ #difff телефон случај совршено се вклопува околу вашиот телефон напуштање на

Налепница големина е 3 X 1,9 Инчи Сива Боја 50%.Ако купувате 1 производ во 3 инчи ќе добиете вкупно 2 decals (иден�

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

Спиење Better The спиење машина вклучува 24 смирувачки звуци, бел шум, природни звуци; Тоа може да создаде мир�

Метална рамка.Поликарбонат леќа.Заштита на вашите очи со Alphazet Сина Светлина Блокирање на Очила со вклуч

Ве молиме имајте предвид дека овој заштитен филм е направен од флексибилни пластични.Сино Светло Филте�

Scroll