Обновено
LED Диско Светлина Божиќ ноќ на Вештерките Проекција Светилка Со 12 Модели за Одмор Затворен Отворено Проектор Оркестарот за Дома (Големина : ЕУ Приклучок)

LED Диско Светлина Божиќ ноќ на Вештерките Проекција Светилка Со 12 Модели за Одмор Затворен Отворено Проектор

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 2894.40

*Божиќ обрасци, автоматски ротираат, сите видови на Божиќ модели.Повисока осветленост и јасност, rotatable боја на проекција на слика наместо на црна и бела слика. *Покриваат поголеми, посилни, посветла и подолги растојанија од традиционалните ласерски модули. *Проекција површина е зголемена за 200%, и визуелниот ефект е шокантен. *Проекторот може да се широко се користат во семејството средби, банкети, свадби, детски соби, клубови, КТВ, барови, кафулиња, итн., погоден за внатрешна употреба. *Таа има широк спектар на употреба и може да се користи како слика за позадина светлина и декоративни светлина.Спецификација : Боја : Black Material : plastic Pattern : 12 слајдови, 4 модели на секој slide Note : може да биде мала големина отстапувања поради прирачник за мерење, различни мерни методи и алатки.Сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот, бидејќи на различни фотографија светла, агли, и го следи.Пакетот вклучува : 1 X Божиќ Светлина Проектор.

Повеќе детали

Colour:
Black
Material:
plastic
Pattern:
12 slides, 4 patterns on each slide
There may be slight size deviations due to manual measurement, different measuring methods and tools. :
The picture may not reflect the actual color of the item because of different photography lights, angles, and monitors. :
Package includes:
1 X Christmas Light Projector :

Слични производи во категоријата

Налепница големина е 3 X 2,1 Инчи Розова Боја.Ако купувате 1 производ во 3 инчи ќе добиете вкупно 2 decals (иден�

НАПРАВИ ГО издвојува ПОВЕЌЕ #difff телефон случај совршено се вклопува околу вашиот телефон напуштање на

LG Сомот Случај има НулаДоказ Задниот Браник и Границата Усна за Дополнителна Камера и Екран Заштита.Ког

8 Инчи)НЕ се Компатибилни Со : LG V60 Thin Q (6.LG Сомот Телефон Случај со Напредни R2x Shockproof Технологија која Може

Стоката се на добар квалитет 85% конвенционалните нарачки ќе бидат доставени во рок од 718days.Некои далечни

Во Бизнисот, за Над 30 години !.Додавање на Предмети неделен ве Молиме да се врати да се Чувствувате Спорт�

360°ротирачки кука, зацврстување на товарот,силна цврстина, отпорност на триење и свиткување отпор.Широк

Ве молиме рамка со очила или дрвени и висат во вашиот дом, како и за декорација adornments.Спецификација : Мат�

【Совршена заштита】 Уникатен работ TPU е во комбинација со вграден КОМПЈУТЕР за да го заштитите вашиот т�

МАТЕРИЈАЛ : 316 L Медицински Нерѓосувачки Челик за сите пирсинг игли и телото накит; 2 парчиња уво пирсинг �

Организира flatware и / или мирудии.За употреба во хоризонтална монтажа апликации.Издржливи полистирен изг�

Оваа замена на дел за вашиот лаптоп може да се користи како замена за вашите оригинални дел, ако оригина�

НАПРАВИ ГО издвојува ПОВЕЌЕ #difff телефон случај совршено се вклопува околу вашиот телефон напуштање на

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Metal.Net Тежина : 30g; Пакет Содржина : 3 Pcs x Синџир Keychains.Главната Боја

Ве молиме имајте предвид дека овој заштитен филм е направен од флексибилни пластични.Сино Светло Филте�

0 интерфејс, со висок пренос стапка и стабилна работа.0 интерфејс, со висок пренос стапка и стабилна рабо�

100% Памук 100% 4oz памук.Силни и издржливи.Овие се разноврсна кеси, тие може да се користи како шопинг кеси и �

Земја : Tuvalu Година : 2021 Лицето Вредност : 2 Долари Метал : Сребро .999 Дијаметар : 40.69 мм Тежина (g) : 62.2 (2 мл).Кв

Цена по 140 Парчиња Накит Одлуки Снабдување Шарм Наоди Filigrees C2 GZ5 Y Шупливи Лабава Монистра Антички Бронзе�

Посветен флеш Компатибилен со Canon EOS, G, S Серија има вертикална отскокнување Опсег од 0° 90° и хоризонталн�

720p HD филм снимање способност плус HDMI излез На Power Shot SD3500 Е Дигитална ELPH ви овозможува снимање на видео во

5 g Gross Тежина : околу 88 g Pattern : Панда / Лав / Крава / 4 D Elephant Packing Листа : 1* Црно Бела Сензорни Toy Note : Поради свет

【Применливи】Овој телефон случај е наменета за OneplNord N100( Не За OneplNord N10 5 G) 【високо квалитетен материјал�

Scroll