Обновено
Маскирани Ќебиња Личност Шарени Супер Меки, Хипноза Стил на 3D Дигитален Печатење погоден за носене Нап Наметка Двоен Слој Ќебе Задржи Топло Ќебе за Дете Возрасни

Маскирани Ќебиња Личност Шарени Супер Меки, Хипноза Стил на 3D Дигитален Печатење погоден за носене Нап Наметка

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1723.20

Hight квалитетни материјали, Без pilling, Ултра-меки.На внатрешната страна на Ќебе е наредени со кадифен да се осигура дека ќе остане топол без разлика на временските услови.(Надградба на каки,во Споредба со бело се помалку склони да dirtiness ).Добиете оваа единствена шема маскирани ќебе и го користи кога ќе излезе, лежи на троседот или креветот, гледање ТЕЛЕВИЗИЈА, играње на компјутер, кои работат во ладна средина, итн.Совршен за зимскиот период за да се заврши само на нив, читање, учење, спиење, snuggling, кампување, играње игри, и чекалницата дреме.Нов стил на дизајн ви дава единствена; исто така многу добар Божиќ подарок(Возрасни и Деца).Големина : 150 x 200cm / 59" x 78.7"(Големи), 110 x 150cm / 43.3" x 59"(Мал), вклучува хауба.Answer : ___________________________ Note : Машина за миење ладно, собори сува на ниска топлина.Избегне директна топлина.Не користите кајгана.(Ве молиме контактирајте со нас за сопствени обрасци).Description Material : Полиестер Фланелен боксери, Шу Velveteen Size : L : 150 x 200cm / 59" x 78.7"(Голем), S : 110 x 150cm / 43.3" x 59"(Мал)Шема : Printed Use : Патување, Декоративни, Bedding NOTE : 1. Има 2-3cm разлика според упатство за мерење.ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.2. Поради различни прилагодувања на екранот, бојата на реалниот објект може малку поинаква од слика шоу.3.Машина за миење ладно, собори сува на ниска топлина.Избегне директна топлина.Не користите кајгана.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Гарантира 714 Дена За Испорака Силна Соработка Со Курирската Служба Dhl Со Користење На Изрази И ECommerce Пре�

Имајте ќебе далеку од оган.Во потрага по ќебе за да се направи вашето бебе да се чувствува пријатна?.Ултр

Зошто?УлтраМеки Нашите Руно Бебе Ќебе е супер мека и нежна на бебешка кожа бидејќи тој е направен од 100% п

Кралицата големина (1pcs Ќебе Фрли) : 1 Ќебе Фрли 90" x 90" Совршен за вашиот кауч, троседот, пресек, регулируема

Тоа е Supersoft, Топло и Издржливи.Боја Сублимација печатење се придржува на мастило на материјал за долг жи�

Машина мие со ладна вода и се суши брзо.ДИМЕНЗИИ & БОИ : големината на ќебе е 40 × 30 инчи.Не кајгана.Ние се с�

Ова домашно милениче ќебе може да се користи како топло ќебе, перница, софа кревет маска, столче маска, б�

Гаранција : Ние нуди одлични услуги на клиентите.Било какви прашања ќе се одговори во рок од 24 часа.Ако с�

Исклучителна процесот на производство, тесни крои.Совршен За Snuggling На Кауч, Кревет, Лути Кино, Парк Или С�

32" x 44".Napped; ткаенина е чешлани за помек, подебели се чувствуваат.Чувствував обврзувачки.Сува чиста.Произ�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Тоа е количка за погодност кога патувате или кампување и може да се шири и на куче кафез, гајба,или столч�

Иновативниот дизајн : Стилски опција за заштита на мебел, автомобил седишта и други области од домашно м

Перење пред првата употреба за да се отстрани вишокот lint произведени во текот на процесот на производст

Памук.Мултифункционален употреба : се Користи како swaddle, спиење ќебе, креветчето заврши и шетач ќебе.Гри�

Minkie Binkie Плоштадот Ќебе.Достапни во голем асортиман на бои во 16.5 x 16.5 Машина или Рака Мие со Ладна Вода и д�

Тоа Ќе Ви Донесе Слатка Компанија За Вашето Бебе И Се Чувствуваат Сигурни, Кога Тие Почнуваат Да Се Разв�

ПЕРСОНАЛНИТЕ ПРИЛАГОДУВАЊЕ : Кликнете на "ПРИЛАГОДИТЕ СЕГА" и внесете Бебето име или текст на оваа симп�

Scroll