Обновено
Rockford Fosgate M2D2-12IB Боја Optix 12 DVC 2-Ohm Бесконечна Одбивни Multicolor LED Осветлен Морски Subwoofer - Црно/Нерѓосувачки

Rockford Fosgate M2D2-12IB Боја Optix 12 DVC 2-Ohm Бесконечна Одбивни Multicolor LED Осветлен Морски Subwoofer

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 13439.76

На M2 D2-12 IB Боја Optix 12" DVC 2-Ohm бесконечна одбивни морски subwoofer испорачува гласно, јасно, точни бас, и светлина на начин за вашето патување!На M2 D2-12 IB subwoofer е дизајниран за да се спарите со Rockford Fosgate Боја Optix Контролер и RF Поврзете Стан, овозможувајќи ви да изберете од 30 различни бои лизгање опции или да изберете било фиксен боја од бојата тркала (PMX-RGB Боја Optix Контролер се продава одделно).Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Брзината и светлината можат исто така да бидат бирани во комплимент и да ги прилагодите на секоја инсталација.Содржи не ' Рѓосувачки Челик Скара Вметнете Опција.Бојата Optix серија создава вистински морски екосистем, користење на Германски и Amphenol врски, истовремено задржувајќи конвенционалните лопата терминали, да се обезбеди напредни морски plug-and-play конективност.На Rockford Fosgate Боја Optix серија произведува оптимизиран излез за блескава лулка возење на копно или вода.На M2 D2-12 IB е оптимизиран за бесконечна одбивни апликации, кога на куќиште не е опција.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.На M2 D2-12 IB морски subwoofer има моќ ракување од 400 W RMS /1600 W Врв и се поврзува со Rockford Fosgate Боја Optix Контролер и RF Поврзете Стан (PMX-RGB се продава одделно), што ќе ви овозможи да ги прилагодите на вашите сопствени боја шеми.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Ве молиме рамка со очила или дрвени и висат во вашиот дом, како и за декорација adornments.Спецификација : Мат�

✔️ Професионален Дизајн : Совршено да се вклопи во вашиот magsafe батеријата pack (2021) и лесно да се инсталира

Земја : Tuvalu Година : 2021 Лицето Вредност : 2 Долари Метал : Сребро .999 Дијаметар : 40.69 мм Тежина (g) : 62.2 (2 мл).Кв

8 Инчи)НЕ се Компатибилни Со : LG V60 Thin Q (6.LG Сомот Телефон Случај со Напредни R2x Shockproof Технологија која Може

100% сосема нов и висок квалитет.Стиснете Поправи,Постојат две бои : виолетова и розова.Тоа се користи за д

360°ротирачки кука, зацврстување на товарот,силна цврстина, отпорност на триење и свиткување отпор.Широк

Направен од висок квалитет со силиконска материјал, мека и тешки, удобен за носење.Го замени watchband со ори

1mm дупки во четири страничните панели се обезбеди голем проток на вода и да се спречи soiling на кутијата со

Цена по 140 Парчиња Накит Одлуки Снабдување Шарм Наоди Filigrees C2 GZ5 Y Шупливи Лабава Монистра Антички Бронзе�

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

【Применливи】Овој телефон случај е наменета за OneplNord N100( Не За OneplNord N10 5 G) 【високо квалитетен материјал�

НАПРАВИ ГО издвојува ПОВЕЌЕ #difff телефон случај совршено се вклопува околу вашиот телефон напуштање на

【Совршена заштита】 Уникатен работ TPU е во комбинација со вграден КОМПЈУТЕР за да го заштитите вашиот т�

Налепница големина е 3 X 1,9 Инчи Сива Боја 50%.Ако купувате 1 производ во 3 инчи ќе добиете вкупно 2 decals (иден�

720p HD филм снимање способност плус HDMI излез На Power Shot SD3500 Е Дигитална ELPH ви овозможува снимање на видео во

Специјално дизајнирани за Bose Sound Link Микро Bluetooth звучник.Материјал : Мека водадоказ, neoprene, заштита на ваша�

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

Scroll