Обновено
NBHFR 1pc Супер Kawaii Зајакот Кадифен Играчки Слатки Полнети Мека Придружува Перница Деца Роденденски Подарок Кукли (Боја : Розова боја, Големина : 75 см)

NBHFR 1pc Супер Kawaii Зајакот Кадифен Играчки Слатки Полнети Мека Придружува Перница Деца Роденденски Подарок

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 6850.32

Ткаенини : Зајакот кадифен, фил : PP памук.Висина : 30 cm, 38 см, 50 cm, 75 cm.Удобно Тестенини : кожа-пријателски, мека, мазна на допир, симпатична изрази, јавете се на везови изработка.Целосна PP памук : целосна и три-димензионални пополнување, бела, мека и еластична.Внимателен кон детали : мека тело, парична казна крои без убодите, јасно печатење и боење, и не е лесно да исчезнат.Име : Симпатична Зајакот Седи Малку Peach Fabric : Зајакот plush Filling : PP cotton Color класификација : бела, pink Height : 30 cm, 38 см, 50 cm, 75 cm Applicable возраст : над три години old Toy тип : doll Use предлози : неколку подароци, роденденски подароци, дома мебел, празник подароци.Удобно Тестенини : кожа-пријателски, мека, мазна на допир, симпатична изрази, јавете се на везови изработка.Целосна PP памук : целосна и три-димензионални пополнување, бела, мека и еластична.Внимателен кон детали : мека тело, парична казна крои без убодите, јасно печатење и боење, и не е лесно да исчезнат.Пакет : 1 парче во one Notice : Поради светлината и на екранот за разлика, на боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи 0.5-2 cm разлики поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.Ве молиме овозможи 0.5-2 cm разлики поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Големина : 45см, 55cm, 65cm.Употреба : дома декорација, автомобил, возило, срцезатоплување подароци, компанија�

Производот ткаенини : се водат и супер меки.Производ пополнување : долу памук.Удобно ткаенина, мазна на д

Ткаенини : Четиринасочно водат материјал.Фил : со висок квалитет надолу памук.Висина : 40 cm, 50 цм, 60 см.Кори�

За деца и возрасни слично, овие играчки се совршен за да се умилкувам на телото со во кревет или да ве ком

Нашата дупка врзете перница се направени со користење на полиестер, полиуретан се вклопуваат заедно со

Производот ткаенини : кадифен, пополнување : долу памук.Висина : 35cm, 45см, 55cm, 70cm.Удобно материјал : висок к

〖 Boba Кадифен Играчки Wobderful Подароци 〗Boba чај подароци е Интимни подарокот Погоден за Деца, Возрасни, дев�

Пластичната слика на Boba млеко чај првенство дизајн стимулира деца имагинација и креативност.Квалитето�

Кога Ќе се Користи за Греење Машина За Пренос на Слика, Што е Подобро за Да Отпакувате Pillowcase И го Стави на

Овој производ бродови во polybag.Ги донесат дома магијата на Дизни со симпатична Дизни Класици Карактер Гл�

Seiko производство, добар материјал за добра верзија, едноставен и искрен и прекрасна изразување, мека тка

100% Полиестер.Нашите Супер Марио кадифен кукла е направен со особено големо внимание на детали, со цел да

52 cm разлики поради прирачник за мерење.Ве молиме овозможи 0.Име на производ : Симпатична Спиење Малку Жол

Дизајниран супер симпатична крава кадифен кукла, со висок квалитет водат кадифени ткаенини, надолу пам�

ПОДГОТВЕНИ ЗА RUFF RUFF СПАСУВАЊЕ : Вашиот омилен Cockapoo куче од Шепа Патрола сега е под Перница домашни Милен�

МАТЕРИЈАЛ Материјал : Кадифен,Пополнување материјал : ПП памук.ГОЛЕМИНА Производ големина : 65cm.Рачно из

Боја класификација : зелена, црвена боја.Производ големина : 35 cm, 50 cm, 65 cm, 100 cm.Удобно ткаенина, мазна на до�

100% Полиестер Сатен : Сатен Перница Покрие Користи 100% Полиестер Сатен Да Се Обезбеди Еластични Се Чувств�

Scroll