Обновено
ХТ Тифани Антички Стил на Табела светилка 34 инчен Високи 20 инчи Широка Wisteria Обоени Стакло Сенка Бронза Паун Божица База за Девојки Дневна Соба Читање Детска Спална

ХТ Тифани Антички Стил на Табела светилка 34 инчен Високи 20 инчи Широка Wisteria Обоени Стакло Сенка Бронза

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 2807.76

Мерки околу : 20 инчи широка,34 инчен високи.Сенка содржи : 1220 парчиња обоени стакло и 72 стаклени монистра.Материјали : обоено стакло сенка,бронза база.Illuminant : E26 X3,LED сијалица 5 W-10 W(Сијалица, не се вклучени), Различни сијалица може да се добие поинаков ефект.Прекинувач : Во Линија и се повлече низа,двоен-случајност се префрлите.Жица должина:1.5 метри.Стандард : УЛ Сертификација.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Практичен НИ стандард 2prong штекерот е несекојдневна поставка се зема грижи за сите ваши полнење на побар

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Модерниот стил, исклучителна кристал светилка сопственикот и ткаенина абажур.На уникатен вкус носи сти

* Чиста ракадесен стакло абажур е елегантен и елегантен, откривајќи мека осветлување, топло и удобно, на�

Цилиндричен облик ноќ светилка, функција фенси изглед, повеќе окофаќање и стојат во вашиот tabletop.Совршен

【3Начин Dimmable Допир Контрола Светилка】Овие допир светилка нудат три различни нивоа на осветленост(Низо

✨【Компактен s, исто така, еден убав одмор благослов подароци за вашето семејство и пријатели, како што с

5"(Приближно).ВИСОК КВАЛИТЕТ : Направен Од Смола,Материјал, На површината на производот е electroplated,Стабилн�

Топло класичната дрвна маса светилка со модерна класична ткаенина сенка.Притисни копче прекинувач : ле�

Сет од 2 USB табела светилки.Секој е 25 1 / 2" висок целина.Нијанси се 14 1 / 2" во склопот на врвот x 15" низ дното x 9

На лен материјал филтри на светлината тивко, создавајќи убава атмосфера за вас, додека за заштита на здр

Осветлуваат вашиот простор за живеење со прекрасен табела светилка постави од Safavieh осветлување е колек

Ве молиме да се повлече нагоре заштитен филм на 2 страни од Акрил Плоча, тогаш осветлувањето ќе бидат пот

Примена : деца соба, дневна соба, студија, спална соба, кревет светилка, хотел, кафе, агол, итн.Испрати как�

Памук.Увезени.Бранеа Челик база со Полнење Штекер.Сива Ткаенина Сенка.Совршен за спални соби, детска со�

Црна Современа Табела Светилка Со Бела Постелнина Појавување На Сенка.Оваа табела светилка има уникатн

★Поради различни мерење алатки и мерни методи, големината на податоци има од 1 до 3 см грешка е нормално,

27" висок целина.Плоштад база е 5 3 / 8" широк.Тапан сенка е 10" висок x 13" широк.Користи еден максимум 100 вати ст

☀Гроздобер Led Сијалица Вклучени☀ Дојде со A19 4000 K led сијалица, кристално светилка дава исклучи неутрален

● 1200m Ah голем капацитет на батеријата, супер животниот век на батеријата, одбиваат да го повтори полнење

7 Боја : црвена,зелена,сина,жолта,цијан,розова и бела,изберете и уживајте во шарени живот.Единствена Боја

Што значи ова?Под нормална, LED светилки кои се осветлени 68 часа на ден може да траат до десет години.Ние с�

ДЕКОРАЦИЈА : Исклучителна дома декор.На декоративни турски мозаик табела светилка само како исклучител

Светецзаштитник на Ноќта : Краток допрете го на горниот чувствителни на допир панел, можете лесно на моќ

Scroll