Обновено
GYZX Дигитални LCD Hygrometer Термометар Внатрешна Температура Влажност Метар Метеоролошка Станица Аларм Температура Мерење Алатка

GYZX Дигитални LCD Hygrometer Термометар Внатрешна Температура Влажност Метар Метеоролошка Станица Аларм Температура

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 3008.40

ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ-Школка е направен од високо-квалитетни пластични материјали,животната средина-пријателски,безбедно,цврсти и издржливи да ја користите.МУЛТИ-ФУНКЦИОНАЛНИ-Тоа не е само температура и влажност, термометар,но, исто така, може да се користи како метеоролошка станица,календарот или алармот.ТЕМПЕРАТУРА И ВЛАЖНОСТ, МЕРЕН ОПСЕГ-Нејзината температура мерен опсег е од 0℃до 50℃(32℉-122℉)со точност+/-1℃,нејзината влажност мерен опсег е од 20% до 99%со точност+/-1%.ГОЛЕМ LCD ДИСПЛЕЈ Со големи количества на податоци за читање прозорецот и јасен приказ на броеви,можете да прочитате на податоци брзо и прецизно.Вградената БАТЕРИЈА УПРАВУВАНА-Нашите дигитални hygrometer термометар е управувана од страна на вградениот AG10 копчето батеријата,заштеда на енергија и удобен.Материјал : Висок квалитет на plastic Color : Black Temperature Мерен Опсег : 0℃-50℃/32℉-122℉Влажност Мерен Опсег : 20%-99%Резолуција на Екранот : ±0.1 Температура Мерење на Точност : +/-1℃Влажност Мерење на Точност : +/-1%Батерија : 1.5 V 1pc G10 Копчето Батеријата(не содржи)Панел Големина(Lx W) : Прибл.10.5 x 5.8 cm/4.1 x 2.3 inch Stand База Ширина : Прибл.5cm/2inch Package Тежина : Околу.82g JYB00402-9 JYB00402-8 JYB00402-2 JYB00402-7 JYB00402-3 JYB00402-5 JYB00402-4 Package се Вклучени : 1 x Дигитален Hygrometer Thermometer Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е+/-1-3cm.Бојата може да бидат малку различни, поради монитори.Ве молиме да земете вистински производ како стандард,ви благодариме за вашето разбирање.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Ве молиме рамка со очила или дрвени и висат во вашиот дом, како и за декорација adornments.Спецификација : Мат�

На мелење машина е посочи гравирање тип, која се користи на мелница за да мелница некој објект во некоја

【Применливи】Овој телефон случај е наменета за OneplNord N100( Не За OneplNord N10 5 G) 【високо квалитетен материјал�

100% Сосема нов и висок квалитет за Garmin Пристап S40, Forerunner 245 / 245 Музика, Forerunner 645 / 645 Музика, Venu, Venu Sq / Sq Music Edition

На количката карактеристики на горниот оддел со копче за заклучување, Внесете систем на заклучување за

8 Инчи)НЕ се Компатибилни Со : LG V60 Thin Q (6.LG Сомот Телефон Случај со Напредни R2x Shockproof Технологија која Може

1mm дупки во четири страничните панели се обезбеди голем проток на вода и да се спречи soiling на кутијата со

Земја : Tuvalu Година : 2021 Лицето Вредност : 2 Долари Метал : Сребро .999 Дијаметар : 40.69 мм Тежина (g) : 62.2 (2 мл).Кв

100% сосема нов и висок квалитет.Стиснете Поправи,Постојат две бои : виолетова и розова.Тоа се користи за д

Една кука се состои од Хард ПластикаПВЦ,тешки и издржлив материјал,не е лесно да се пробие и да може да м�

Направен од висок квалитет со силиконска материјал, мека и тешки, удобен за носење.Го замени watchband со ори

Ве молиме имајте предвид дека овој заштитен филм е направен од флексибилни пластични.Сино Светло Филте�

Објектот Состојба : Сосема Нов, 12 Месеци Гаранција За Квалитет.Вистински објект како што е прикажано во �

✔️ Професионален Дизајн : Совршено да се вклопи во вашиот magsafe батеријата pack (2021) и лесно да се инсталира

Посветен флеш Компатибилен со Canon EOS, G, S Серија има вертикална отскокнување Опсег од 0° 90° и хоризонталн�

МАТЕРИЈАЛ : 316 L Медицински Нерѓосувачки Челик за сите пирсинг игли и телото накит; 2 парчиња уво пирсинг �

На M2 D212 IB Боја Optix 12" DVC 2Ohm бесконечна одбивни морски subwoofer испорачува гласно, јасно, точни бас, и светлина �

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

Специјално дизајнирани за Bose Sound Link Микро Bluetooth звучник.Материјал : Мека водадоказ, neoprene, заштита на ваша�

Цена по 140 Парчиња Накит Одлуки Снабдување Шарм Наоди Filigrees C2 GZ5 Y Шупливи Лабава Монистра Антички Бронзе�

Налепница големина е 3 X 1,9 Инчи Сива Боја 50%.Ако купувате 1 производ во 3 инчи ќе добиете вкупно 2 decals (иден�

НАПРАВИ ГО издвојува ПОВЕЌЕ #difff телефон случај совршено се вклопува околу вашиот телефон напуштање на

Налепница големина е 3 X 2,1 Инчи Розова Боја.Ако купувате 1 производ во 3 инчи ќе добиете вкупно 2 decals (иден�

ПРИЛАГОДУВАЊА : Тековни Поставки на овој stepper моторни возачот се корисна и факултативниот помеѓу 2.Во гр�

3 D Пламен Ефект : LED пламен ефект на бои дава реална оган ефект.Тоа може да додадете живот забава, помагај�

*Божиќ обрасци, автоматски ротираат, сите видови на Божиќ модели.Повисока осветленост и јасност, rotatable б�

Организира flatware и / или мирудии.За употреба во хоризонтална монтажа апликации.Издржливи полистирен изг�

3 mm ★ На зајакнато стакло екран со некоја заштитна фолија е многу слатка, и филмот е фирма.Можете да прис�

Scroll