Обновено
8GB/16GB/32GB MP3 Плеер, 1.8 Инчен Преносни Bluetooth 4.0 Дигитален Музички Плеер/Видео/Гласовен Запис/FM Радио/E-Book Reader за Пешачење, Трчање(16GB)

8GB/16GB/32GB MP3 Плеер, 1.8 Инчен Преносни Bluetooth 4.0 Дигитален Музички Плеер/Видео/Гласовен Запис/FM Радио/E-Book

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 319.20

Како да го Користите : Долго притискање на копчето на екранот се пали, кликнете на допир копче за да поднесеното барање за локација, изберете потребните функција може да се користи.Bluetooth Функцијата : Bluetooth безжична технологија стандардна конфигурација, силна и стабилна сигнал, bluetooth слушалките, Bluetooth звучници и други примање Bluetooth уреди.

Повеќе детали

Item Type:
Digital Music Player
Material:
LCD+ Zinc Alloy
Recording Format:
MP3/WAV
Wav Bits:
1536kbps
Mp3 Bit:
384kbps
Music Playback:
MP3/WMA/OGG/APE/FLAC/WAV/AAC-LC/ACELP
Video Playback:
AMV/AVI (Video Files Need to Be Converted by Conversion Tool)
Bluetooth Version:
4.0
Color:
LCD Color Screen
Screen Resolution:
160x128
Bit Rate:
32kbps-384kbps
Frequency Response:
20Hz-20KHZ
Snr:
90dB
Headphone Jack:
3.5mm
Usb Port:
Micro USB
Battery Type:
Lithium Battery
Battery Capacity:
300mAh (Built In)
Package List:
1 x Digital Music Player1 x Headset :
1 x Charging Cable :
1 x Description :

Слични производи во категоријата

2007 Chrysler / dodge / џип жица темперамент.Подигнат е користен за да инсталирате некоја резервни стерео.Ги повр�

Само поставите каналот што сакате во средината на 87.5~108 MHz, можете да го созд свој радиото емитува звук са

【3 во 1 Порт интелигентни брзо полнење】 : тоа доаѓа со три полнење пристаништа (Apple полнење Порта, Андрои�

✅➤ 126 канали скокање фреквенција самостојно се движи, самостојно да се движат опција несе меша фреквен�

0 MHz Забелешка : ве Молиме да не се игра на музика од два извори истовремено, или ќе има две гласови.A : Via Bluet

Чипот е главно направени од основните иглички.Парична казна изработка обезбедува добри перформанси.Пр�

【Поддршка HandsFree Повикувајќи】Овој Bluetooth декодер одбор има еден Bluetooth аудио приемникот модул, поддржува B

На SMD модул е лемење на тест одборот и може да се полага директно по купувањето.Имаме ви се предвидени со

Dual USB порти ви овозможува да ја полните вашиот уред (Брзо Полнење 3.0) и се игра на музика од USB флеш диск.На�

8 Инчен Дигитални LCD Екран во Боја Music Player,MP4 Плеер за Музика со Снимање Функција за Одење Работи Како да г�

【преносни】Светлина во тежина, преносни и лесно да се носат, може да се користи за надвор активност 【На�

【Автоматско Појавување на】безжичниот earbuds може автоматски да вклучен и поврзан и може да биде поврзан�

[Фреквенција Одговор] Пренос фреквенција може да се постави од рамките на опсегот на 87 ~ 108 MHz 6 W среднонис

Разноврсна 3.Каналзаклучување на способност, Батеријазачувување на режим на спиење.38"Тежина : 4.Нискобат

【Lossless HiFi Звук Длабок Бас Бустер】Со антимешање перформанси и CVC технологија, можете да уживате во фанта

0 обезбеди нераскинлива врска(безжичен спектар 33ft / 10m) Количка за телескопски може да plug картичка репрод

✿Овој производ користи fullFM фреквенција за безжичен пренос на технологија, директно чита аудио датотек�

5 in Product Ширина : Прибл Предавателот режим, безжично пренесува од компјутер, не‑Bluetooth ТВ, или домашна стер

Scroll