Обновено
Surge Protector Моќ Лента Рамен Приклучокот, ETL Наведени, TROND Повеќе Штекер Проширување со USB Порти, Тешки Моќ Лента, Ѕид Mountable, Црна

Surge Protector Моќ Лента Рамен Приклучокот, ETL Наведени, TROND Повеќе Штекер Проширување со USB Порти, Тешки

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1391.04

Широко Распоредени Места - Поголем простор помеѓу можат да се сместат малку поголема моќ адаптери без блокирање соседни места.USB Chargnig Пристаништа - Секој до 2.4 А, може да интелигентно полните вашите уреди, како што се телефон, i Pad, таблет, поттикне, светилка.Низок Профил, Рамни Plug - Аглеста рамен plug дизајн не ги блокира дното receptacle на дуплекс ѕиден штекер.Ѕидот Mountable - 4 ѕид mountable завртки ви овозможи безбедно да се инсталира оваа власт лента во различни апликации, вклучувајќи ги и ноќната, ноќни, workbenches, биро.Пренапонска Заштита.Тоа е ETL наведени, и го направи на врвот одделение UL94 V-0 пламен-retardant материјал.TROND surge protector моќ лента со USB, ETL наведени.Станот plug ѕид mountable за зад ТЕЛЕВИЗИЈА, центар за забава, dorm соба, гостинската соба, гаража, маса, под маса/шалтери, workbenches, wallmounts, floormounts, итн.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

100% сосема нов и висок квалитет.Компактен, лесен, и издржливи.Многу лесен за употреба.DIY свој USB адаптер, н�

Ако производот не работи правилно во краток рок, ве молиме контактирајте со нас за замена.Моќ извира пок

Тешки метали домување, 2 адаптер распоредени штекер за блокстил приклучоци 15метарски кабелот со клипна

13 A 10 M Кабел свиткани околу еден калем 4 штекерите (подножјата).Термички отсечени спречува оптоварување.�

На аглеста приклучок овозможува оваа surge protector да биде вклучен во receptacle без блокирање на други штекер.На

Индустриски Флуоресцентна Лента 2 X58 Болест.Trilux Моќ Лента.Производителот референца : RI258 K.Димензии : 12 x 105

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Применливи за обичните семејства, барови, хотели, фирми, на продавници, мали фабрики, итн.Опис : Овој прои

【Спецификација на производот】 Ова е поднапон switch модул се користи за да го исклучите моќта на resistive опт

Оваа Ставка Вклучува : Milspec 15' Про Моќ SJTW Продолжување Мозок Milspec Живот Ограничена Гаранција.Кабел Должи�

✔ Да ги СОБЕРЕ сите биро grommet дупки 3.15" во дијаметар.Извртениво надворешниот прстен брави моќ grommet цврст�

100 W 12 V 8.5 НА 110240 V Префрлување напојување за LED лента на светлина.Прекинувач за напојување, конвертирате AC

Нема повеќе трчање неуредна испреплетени жици надолу кон подот штекер, многу повеќе простор за заштеда.

4 a / 17w во вкупниот број).Сите 4 USB порти поддршка smart полнење технологија, може да обезбеди енергија за 8 ур�

Број на Места : 3 места.Максимална Amperage : 13 засилувачи.Изолација Материјал : ПВЦ.Број на Проводници : 3...

Долго моќ одбор дизајн може да се зачува простор и да се направи вашето биро уредната.Ние имаме професио

5 штекер моќ лента & 2 USB порти.Бренд име : IKEA.Број на модел : 102.808.25 Земја на Потекло : Шведска.Можете да го по

4Штекер моќ Ленти со 2нога кабелот за напојување.Ул наведени за обезбедување на квалитетот.Да зачувате п

EАјкула ДОО 3Излез surge protector со 6нога кабелот идеален за highend дома опрема и професионална workstations 3Портен USB

Тоа дава прилагодливи, најбезбедно и max струи излез 2.Моќ извира покриени од еден ден.Погоден за компјуте

Вграденво EMI филтер.Ниска излез бран и плаче.Прекуструјна, overvoltage, краток спој и термо заштита и механичк

Карактеристики : 6 места Пренапонска заштита : 540 Joules EMI / RFI заштита : 40d B Интегрирани преоптоварување resettab

5 ft долго продолжување на кабелот кој може да го поврзете апаратот дека далеку од извор на енергија и го �

Земја на Производство : КИНА; Бренд : .Материјал : Пластика, Метал; Нето Тежина : 76g.Пакет Содржина : 1 x Батер

Различни монитори ot екранот може да покажуваат слики поинаку ,на тој Начин ,може да има малку разлика по�

На RQ potentiometer може да се претвори спротивно од стрелките на часовникот неколку врти.А : Од гледна точка на

Да им помогне на квалификувани родител се обрне повеќе внимание на безбедноста на детето...

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Пластика, Електрични Part.Net Тежина : 9g; Пакет Содржина : 1 x Батериј�

Моќ Лента со USB порти Полнење преку USB порти може да интелигентно ја полните вашата usb уреди (Bluetooth звучни

Scroll