Обновено
Smart Watch Мажи Жени Спортски Водоотпорен Целосен Екран На Допир За 60 Дена Долг Режим На Отчукувањата На Срцето

Smart Watch Мажи Жени Спортски Водоотпорен Целосен Екран На Допир За 60 Дена Долг Режим На Отчукувањата На Срцето

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 2270.40

★IP67 водоотпорен се приспособува на вашите секојдневни потреби.(не се става во топла вода). ★Динамичен отчукувањата на срцето, крвниот притисок набљудување, набљудување во реално време да го заштитите вашето здравје. ★Call & порака за потсетување нека ти веќе не се грижите за недостасуваат информации. ★Спиење следи нека ти знаеш дека вашиот сон, времетраењето и квалитетот, ве потсетам да се задржи научни спиење. ★Мулти-спортскиот режим за евиденција на здравствените информации, пресметува степенување на одење и калории изгори, и ве води до подобро да се постигне на вашето здравје и фитнес цели.Екран : 1.3 инчен TFTScreen Оперативен Режим : Full-Touch Resolution : 240*240 APP : Wear Health BT Верзија : BT 4.0 Компатибилен оперативен СИСТЕМ : Android,IOSCompatability : Андроид 4.4 / i OS 8.2 и above Type на Батерија : литиум Полимер battery Charging Напон : 5 VBattery Капацитет : 350m Ah Water отпорни на Ниво : IP67 Charging Време : Околу 2 HStandby Време : 40days Working Time : 15-20days Main Функција : отчукувањата на Срцето & крвен притисок монитор, спиење монитор, Dial избор, мулти-спортски режим, движење рекорд (чекор брои, растојание, калории грофот), call & порака за потсетување, аларм, stopwatch (стоперка), итн.Watch / APP Јазик : македонски, Кинески, Јапонски, француски, германски, италијански, шпански, руски, португалски, Малајски, корејски, Polish Color : Црна, Сина, Црвена, Кафеава, Сива(Изборен)Види Случај : Јаглерод Fiber Watch Бенд : Silicone Mirror Материјал : Acrylic Case Дијаметар : 4.8 cm / 1.89 in Case Дебелина : 1.2 см / 0.47 in Band Ширина : 2,2 см / 0.87 in Band Должина : 26cm / 10.24 in Watch Тежина : 52g / 1.83 oz Package Тежина : 143g / 5.04 oz Package Големина на : 13.8 * 7.7 * 3.6 cm / 5.43 * 3.03 * 1.42 in Package Листа : 1 * Watch1 * Полнење Line1 * Упатство(на англиски).

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

✤2.0 М Камера, земете фото Suppor.Антизагуба на Технологија за да се поврзе телефон.Pedometer, Спиење Монитор, Seden

40 countery languages83 акценти во вкупно , walkaround светот 2.4 Инчен Допир Screen Capacitive екран.Висок Fidielity Speaker Noise намалува�

Опремени со ultrathin мека HD OLED дисплеј на нејзината предна страна, покажува корисникот речиси сите својата

Материјалот е без штета за човечка кожа и не е алергичен.Спецификација : Материјал : Силика Gel Size 1 : Прибл.

[Главните Карактеристики] : Wearbale Hardward + Smart A pp + Биг Податоци Клонирање Услуга.Овој паметен види го следи н

Моден случај.Оклоп случај.Отпорно на гребење заштитни случај.Smartwatch TPU заштитни случај.Smartwatch PC заштитни �

Можете да го поставите алармот, и поддршка до три различни аларм часовниците.Можете да го поставите вкл�

) по поврзувањето со услугата на телефонот, вие исто така може да го видите вистинското време временскат

Видете Повици & Пораки на Вашиот Зглоб Поддршка Bluetooth повик, Со овој фитнес тракер smartwatch, ти никогаш нема

Функција : Passometer, Спиење Tracker, Порака За Потсетување, Повик За Потсетување, Одговорите На Повик, Бирање, П�

Лесно да се мијат.Спецификации : Име на Производ : За Garmin 26mm Види Strap Color : Black Material : Нерѓосувачки Челик,Нај

Ве молиме погледнете го насловот за да се потврди специфичен модел 0.26 mm дебелина одржува оригинален одг

Различни кул UI интерфејс може да биде вклучен, изберете стил ви се допаѓа.Поддршка на повеќе заеднички ј

Tracker се види е многу добар подарок за пријатели и членови на семејството да им помогне да останете актив�

[МОЌНА ФУНКЦИЈА] : Паметни часовници со екран во боја поддршка за повици потсетување, SMS известувања push, д

Екран на допир, лесно за ракување.IP65 водоотпорен, погоден за повеќето прилики.Со слотот за SIM картичката,

0 температурата на Телото monitoring Storing Движење Data Allден активност recordlncoming Повик Reminderlnformation Reminder Better Калори�

[Мулти Спорт Режими]Трчање, Одење, Качување, Пешачење, Возење, Скокнеш, Пингпонг, Кошарка, Бадминтон и Фуд

⌚1.44 инчен TFT екран во боја со висока чувствителност и еден притиснете контрола, која може да се реализир

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Фитнес Статус : Шарени Екранот ќе ви овозможи да се види на време јасно дури и под сонцето.снимање на ваш�

Дизајнирани во три бои, кои се црни, сребро и злато.Можете да го одберете потребниот јазик лесно, бидејќи

4 или над◆i OS барања : i OS 8.Овој паметен види го следи нашето здравје вредности [Камера функција] : Поддршк�

Црна Силикони рака.Нерѓосувачки челик случај, Црна dial.Кварц движење.Случај дијаметар : 35mm.Отпорен на вод

✤Вежба евиденција (pedometer, калории, спиење мониторинг, километражата).Спортски здравствени податоци мож�

⌚1.44 инчен TFT екран во боја со висока чувствителност и еден притиснете контрола, која може да се реализир

Овој производ е IPX6 живот водоотпорен, ве молиме НЕ користете го во корозивни течности, топла вода, итн.Ос

Вклучување на појавување на професионални спортски режими и да остане во чекор со вашите спортски ситу�

⌚⌚⌚1.44 инчен TFT екран во боја со висока чувствителност и еден притиснете контрола, која може да се реали

Имаат крвен притисок монитор?Тоа може да го користите за пливање?.Акции на различни амплитудите ќе резу�

Scroll