Обновено
Klein Алатки 32500 11-во-1 Шрафцигер/Орев Возачот со Перница Зафат, 12-Пакет

Klein Алатки 32500 11-во-1 Шрафцигер/Орев Возачот со Перница Зафат, 12-Пакет

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1802.40

TORX е регистрирана трговска марка на Acument Интелектуална Својства, LLC.Патентирана Совет-Ident брзо да го идентификува типот на шрафцигер и со шрафцигер совет ориентација.На крајот од дршката е означен за брзо идентификување на алатката.Собрани во САД од НАС и увезени компоненти. 32483 (2 Филипс и 1/4-Инчен Дупчиња), Мачка. 32485 (T10 TORX и T15 TORX).

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Стандардната должина за повеќето апликации.Се вклопува во текот на долги завртки и studs.Целосно шупливи �

ПерницаДршка рачка овозможува супериорна удобност.Силен, издржлив совети се произведени со квадратни �

Пакет Димензии : 5.75 L x 0.67 H x 1.75 W (инчи).Пакет Тежина : 0.09 фунти.Земја на Потекло : Viet Нам.'Рѓа заштита слој за

【Материјал】Орев возачот е направен од хром vanadium челик(CrV),кој е издржлив и здрав 【Дизајн】Надворешни х�

Ако имате било незадоволство со нашите производи,ве молиме да не контактирате на време,ние ќе ви даде за

Одговара за разделување и отстранување на rusty скршени, што се оштетени, corroded, заглавени ореви.Направени �

СТРАШНИ КОРОЗИЈАОТПОРНИ SANDBLASTED ЗАВРШИ] Висок квалитет, долготраен и издржлив.Секој хексадецимален оре�

AcuМин Магнетни се Справува со функција на алуминиум справи со телото.Се справи содржи моќен магнет што т

Главен Материјал : Метал; Пакет Содржина : 5 x Хексадецимален Орев Возачот.Име на производ : Хексадецимале

Двојно битови направени со S2, кој во челична топка аретир безбедност уред во средната да ги спречи лизга

Пакет Димензии : 4.83 L x 0.67 H x 1.75 W (инчи).Пакет Тежина : 0.07 фунти.Земја на Потекло : Viet Нам.'Рѓа заштита слој за

Ефикасна : nutsetter гарантира мазна, брзо и безбедно инсталација и ефикасно го намалува завртка неуспех.Ком

Патентирана геометрија намалува заокружување на хексадецимален.Напредни стврднување процес обезбеду�

Сите метрички орев возачи со 3Инчен шахти во овој 10парче сет се вклопуваат во вклучена белата емајлиран�

Пакет Димензии : 18 L x 21 H x 18 W (инчи).Пакет Тежина : 3.69 фунти.Земја на Потекло : Кина.Дел број : 9 BPIHNDB.Нут Возач�

32482 (#1 Филипс и 3 / 16Инчен Дупчиња), Мачка.Производот 2 : Вклучува индустриска сила топлина третираат битов�

ВКЛУЧУВА : Орев возачот поставите доаѓа со 16Парче 1 / 4инчен магнетни хексадецимален орев возач & црвена м

Патентираната СоветАлинеја брзо да го идентификува типот на шрафцигер и со шрафцигер совет ориентациј�

Scroll