Обновено
XYSQWZ Кујна & Diningtea Канистер Гроздобер Лабава Чај Тегла Керамички Складирање Тегла Кујна Храна Складирање Канистер Сад со Капак за Закуски Зачин Житарки Светло Зелен

XYSQWZ Кујна & Diningtea Канистер Гроздобер Лабава Чај Тегла Керамички Складирање Тегла Кујна Храна Складирање

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 871.20

Креативна форма чај тегла го прави ова може да апсолутно добар сад за домаќинствата.керамички чај канистер керамички брашно канистер Тоа може да се користи како чај за складирање канистер, шеќер тегла, сол и црн пипер сад, бонбони Тегла и повеќе.Деликатна дизајн, убав украс за домот.Овој чај може да има долг животен век и нема да бидат деформирани.Совршен подарок За Роденден, Свадба, Роденден, Годишнина Подарок или дома на вечера", како и Бизнис подарок.Опис на Овој чај носител е дизајниран со уникатен, а изгледа чуден и уметнички.Поклопецот дизајн има запечатување перформанси за да се спречи прашина и влага.Perfec како подарок за складирање може да се продавница за чај, бонбони, итн.Карактеристики Боја : Црна.Материјал : Керамика.Големина : Прибл. 9x 9x9.2cm/3.54 x 3.54 x 3.62 инч.Овој чај може да има долг животен век и нема да бидат деформирани.Деликатна дизајн, убав украс за домот.Тоа може да се користи како чај за складирање канистер, шеќер тегла, сол и црн пипер сад, бонбони Тегла и повеќе.Совршен подарок За Роденден, Свадба, Роденден, Годишнина Подарок или дома на вечера", како и Бизнис подарок.Креативна форма чај тегла го прави ова може да апсолутно добар сад за домаќинствата.Пакет Including1 x Складирање Тегла.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Организира flatware и / или мирудии.За употреба во хоризонтална монтажа апликации.Издржливи полистирен изг�

ПРИЛАГОДУВАЊА : Тековни Поставки на овој stepper моторни возачот се корисна и факултативниот помеѓу 2.Во гр�

ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИШколка е направен од висококвалитетни пластични материјали,животната сре�

Специјално дизајнирани за Bose Sound Link Микро Bluetooth звучник.Материјал : Мека водадоказ, neoprene, заштита на ваша�

Една кука се состои од Хард ПластикаПВЦ,тешки и издржлив материјал,не е лесно да се пробие и да може да м�

ДЕЛИКАТНА ДИЗАЈН Украсени со прстен ѕвона и црвена мали бери на центар, овие Божиќ лакови изгледа делик

На M2 D212 IB Боја Optix 12" DVC 2Ohm бесконечна одбивни морски subwoofer испорачува гласно, јасно, точни бас, и светлина �

【Применливи】Овој телефон случај е наменета за OneplNord N100( Не За OneplNord N10 5 G) 【високо квалитетен материјал�

Налепница големина е 3 X 2,1 Инчи Розова Боја.Ако купувате 1 производ во 3 инчи ќе добиете вкупно 2 decals (иден�

5 g Gross Тежина : околу 88 g Pattern : Панда / Лав / Крава / 4 D Elephant Packing Листа : 1* Црно Бела Сензорни Toy Note : Поради свет

1mm дупки во четири страничните панели се обезбеди голем проток на вода и да се спречи soiling на кутијата со

Спиење Better The спиење машина вклучува 24 смирувачки звуци, бел шум, природни звуци; Тоа може да создаде мир�

8 Инчи)НЕ се Компатибилни Со : LG V60 Thin Q (6.LG Сомот Телефон Случај со Напредни R2x Shockproof Технологија која Може

100% Сосема нов и висок квалитет за Garmin Пристап S40, Forerunner 245 / 245 Музика, Forerunner 645 / 645 Музика, Venu, Venu Sq / Sq Music Edition

LG Сомот Случај има НулаДоказ Задниот Браник и Границата Усна за Дополнителна Камера и Екран Заштита.Ког

3 D Пламен Ефект : LED пламен ефект на бои дава реална оган ефект.Тоа може да додадете живот забава, помагај�

МАТЕРИЈАЛ : 316 L Медицински Нерѓосувачки Челик за сите пирсинг игли и телото накит; 2 парчиња уво пирсинг �

3 mm ★ На зајакнато стакло екран со некоја заштитна фолија е многу слатка, и филмот е фирма.Можете да прис�

Scroll