Обновено
12FT DIY Свеќа за Полнење, Свеќа Одлуки за Полнење потрошен материјал за Почетници, Безбедна и Чиста Свеќа Одлуки, Прекрасни Подароци за Семејства и Пријатели

12FT DIY Свеќа за Полнење, Свеќа Одлуки за Полнење потрошен материјал за Почетници, Безбедна и Чиста Свеќа Одлуки,

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1404.48

Тоа ќе биде прекрасен подарок за нив како роденден, Божиќ, Денот на Вљубените, или било кој друг фестивал подарок.2 oz Wax core големина : Околу 10см/3.Опис : Еднократно нерѓосувачки челик тегли, едноставно, еднократно.Лесно да се Направи : Оваа ставка е многу погоден за почетници.Ова е голема DIY свеќа алатка за правење комплет, погоден за паметни или љубопитни луѓе кои сакаат да научат нови работи.По свеќа гори, тоа може да се користи како печат за чување на резервоар.

Повеќе детали

Wax color:
White
Candle Material:
Soy bean wax
Wax core material:
Lead-free fiber cotton core
Product size:
about 21.5*13*17cm/8.46*5.12*6.69in
Product weight/g/oz:
About 1200g/42oz
Candle net weight/g/oz:
About 800g/28.2oz
Wax core size:
About 10cm/3.94in
Packing List:
450ml Stainless Steel Cup*1 :
120g Soy Bean Wax*4 :
Wax Core Clip*2 :
Spoon*1 :
Tin Can*8 :
Sticker*1 :
Wax Core*50 :

Слични производи во категоријата

Стил : Рака Извезени Комплет Везана Комплет Туториал За Полнење На Сите Материјали Кои Се Вклучени Со Ма

Совршен за полнење Работи за вашиот уред додека сте onthego и компатибилен со БИЛО кој друг USB ТипC 2.●Ѕидот �

Пакет Димензии : 8.636 cms (L) x 3.81 cms (W) x 3.81 cms (H).Тип На Производ : Авто Дел.Пакет Количина : 1 Земја На Потекло : Ки

Нов Прилагодлив Брзо Брзо Полнење 2 КУПИ СЕГА ОГРАНИЧЕНИ РЕЗЕРВИ.0 плус Монтажни USB ТипC Кабел овозможи б�

Слим & Преносни Патување Micromax Q372 Основниот Комплет!.За ПОЛОВИНА од ЦЕНАТА на другите, ова е одлична патна

0 Работи за Microsoft Surface Про X сет за во Автомобил ќе се Наплаќаат до во трепка, до 60% побрзо отколку Работи за

И 5 D дијамант сликарство колекции можат да се намали стресот, се доживее чувство на остварување, да ја зг

Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, ве молиме побарај

Направени од рачно изработени DIY производи, и само на суровини и репроматеријали, како и работата алатки

●Ако ви треба кабел за приклучување на USB ТипC уред и неUSBТипC периферни, исто така, утврди пристаништето

Адаптивно Брзо Полнење 2.Спецификации : Брзо Полнење 3.0 Работи за ZTE Axon 9 Pro Комплет за во Автомобил ќе се Н�

Нов Прилагодлив Брзо Брзо Полнење 2.Излез за QC3 : Max 15 w (5 V1.0 Работи за вашиот vivo V1955 A!.0 Способен Објект!.0 Раб

Овој производ е рачно производство материјал пакет, неготови производи.Големина:7.09*9.06 инчен / 18*23cm.Лесн

Нема нови инсталации потребни за имплементација.Работен опсег од над 500 ft (1000 ft во отворен простор).ПРОШИ

Ако не ви треба автомобил покритие,може да се стави тоа во складирање торба за лесно носење и чување.Ако

КОМПАТИБИЛНОСТ:Специјално дизајнирана за Видео Врата 4, Видео Врата 3 / 3plВидео Врата 2 Генералот(2020 Release)

Ќе добиете неочекувана и совршено искуство Добар начин за зголемување на односот помеѓу децата и нивни�

【ДИЗАЈН】 Убаво и чисто дизајн кој го прави вашиот Гнездо Здраво Врата гледа подобро отколку порано.На �

81in (Ова е целата големина на платно и вистински модел големина е помалку 5cm)Забелешка : 1.DIY Дијамант слика

0 плус Монтажни USB ТипC Кабел овозможи брза размена на инстант трошоци кои се 6087% Побрзо отколку со станда

Мултифункционален Алуминиум Легура Телефон Таблета Невидливи Виткање Багажник,.Количка за Телефонот П

Брзо, лесно и забавно да се направи!само користење на дијамант dotz перо да ги собереш точка и место на пој�

Полн Спектар на Везови Дополнителен Комплет со сите алатки што треба да embroider.По завршувањето на везови,

Scroll