Обновено
Континуитет Aquatics Exxodus Nitryx Коцки - Керамички Филтер Медиумите за Денитрификација и Филтрација во Бари, Гребени & Засадени Аквариуми

Континуитет Aquatics Exxodus Nitryx Коцки - Керамички Филтер Медиумите за Денитрификација и Филтрација во Бари,

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 10275.60

Исклучително porous филтрација медиум наменета да се користи во сите аквариуми и водни системи со p H вредност од 7.5 или во текот на biofiltration.Највисок површина на било филтрација медиум во светот.Секој литар обезбедува над 40,000 квадратни метри на површина внатрешно за бактериски колонизација.Doped честички со сулфур за да се обезбеди за голем denitration капацитет.Направен во САД.Возраст спектар опис : Сите Фази на Животот. "Exxodus - уникатен, коцка-облик, керамички филтрација медиум, doped со Сулфур за денитрификација во бари, гребени и засадени аквариуми.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

На M2 D212 IB Боја Optix 12" DVC 2Ohm бесконечна одбивни морски subwoofer испорачува гласно, јасно, точни бас, и светлина �

На количката карактеристики на горниот оддел со копче за заклучување, Внесете систем на заклучување за

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.Алабама Crimson Tide / Кливленд Cavaliers.Collin Sexton.Над 2 �

*Божиќ обрасци, автоматски ротираат, сите видови на Божиќ модели.Повисока осветленост и јасност, rotatable б�

3 D Пламен Ефект : LED пламен ефект на бои дава реална оган ефект.Тоа може да додадете живот забава, помагај�

1mm дупки во четири страничните панели се обезбеди голем проток на вода и да се спречи soiling на кутијата со

【Компатибилност]】Погоден за One PlNord N100[Не се погодни за One PlNord N10 5 G], ве молиме проверете со вашиот телефо�

Во Бизнисот, за Над 30 години !.Додавање на Предмети неделен ве Молиме да се врати да се Чувствувате Спорт�

3 mm ★ На зајакнато стакло екран со некоја заштитна фолија е многу слатка, и филмот е фирма.Можете да прис�

0 интерфејс, со висок пренос стапка и стабилна работа.0 интерфејс, со висок пренос стапка и стабилна рабо�

Име На Производ : Ротари Прекинувач;Модел Бр : RS2534;Тип : 3 Поле 4 Позиции.Номинална Напон Кликнете Број : 4;А�

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

✔️ Професионален Дизајн : Совршено да се вклопи во вашиот magsafe батеријата pack (2021) и лесно да се инсталира

100% сосема нов и висок квалитет.Стиснете Поправи,Постојат две бои : виолетова и розова.Тоа се користи за д

➯【3 PCS СТРАШНО ЛИЛЈАЦИ】Пакет содржи 3pcs гума плашлив виси лилјаци за ноќта на Вештерките украси 4 големи

Моден случај.Оклоп случај.Отпорно на гребење заштитни случај.Smartwatch TPU заштитни случај.Smartwatch PC заштитни �

Scroll