Обновено
Под Оклоп Жените Метежот Потпис Ранец

Под Оклоп Жените Метежот Потпис Ранец

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1068.48

Увезени.Синтетички мембрани.Патент closure.UA Бура технологија обезбедува елемент-борат, високо водоотпорен заврши.Тешко, абразија-отпорни на дното панел.Прилагодлив, поместена рамо ремени за вкупно удобност.Мека-наредени лаптоп ракав—држи до 15" Mac Book Pro или слично големина на лаптоп.Руно-наредени пред скапоцености џеб да задржи вашите работи безбедно со патент се повлече дека двојки како косата tie.UA Бура технологија обезбедува елемент-борат, високо водоотпорен заврши.Тешко, абразија-отпорни на дното панел.Прилагодлив, поместена рамо ремени за вкупно удобност.Мека-наредени лаптоп ракав—држи до 15" Mac Book Pro или слично големина на лаптоп.Руно-наредени пред скапоцености џеб да задржи вашите работи безбедно со патент се повлече дека двојки како на коса и вратоврска.Големи се лизга џеб на предниот панел за брз пристап до објектите. 2 страна шише за вода џебови.Врвот го зграби се справи.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

5 H инчен; Материјал : СТП кожа; кожени торба има доволно простор за да се приспособат на училиште и на раб�

Ако Имате Било Какви Прашања,Ве Молиме Слободно Контактирајте Со Нас,Ние Ќе Ви Даде Задоволителен Одгов

Материјал : Се Направени Од Издржлив Полиестер Ткаенини,Висока Јачина Пом Лизгачот,Поместена Со Згусне

100% памук.Увезени.СУВО ЧИСТЕЊЕ САМО.НИЗА И ВЕЗОВИ ДИЗАЈН.ПРЕНОСЛИВ И СЕ ПРИЛАГОДУВА НА РАКА.ДОЛЖИНА : 9 ИН�

На дигитални слики ние се прикаже имаат најмногу точни боја е можно, но поради разликите во компјутерск�

Голем Uzip багажстил пристап до главната преграда 30 L вкупниот волумен.Ги исполнува носат на големината о

????Удобноста прашка торба : Crossbody со прилагодливи рамо, рака, дебели дише рамо, рака и задниот панел се мно

????Удобноста прашка торба : Crossbody со прилагодливи рамо, рака, дебели дише рамо, рака и задниот панел се мно

1 Големина : 10.5 L x 5 W x 12.5 H инчен; Материјал : СТП кожа; кожени торба има доволно простор за да се приспособа�

На рамо, рака, може да се прилагоди на должината, што го прави совршено се вклопува во вас тело форма и ко�

Тоа, исто така, може да се како совршено подарок за себе, љубовник, родители, деца, пријатели на Роденден /

【Големина】 : 26.6x20x42 CM / 10.5x8x16.5 【Материјал】 : Twill крпа, сунѓерот, праска кожата, ПВЦ.Издржливи Еколошки Лес

Со класичен и софистициран дизајн, оваа Alessia Кожа Ранец од AV Римини колекција е толку модерен и извонред�

Кожа.Увезени.Кожа за ѓон.Произведено во Италија Тоскански Кожа.Вистинска Кожа Жена Ранец.Ранец.Димензи

Може да се скриете копчињата на задната страна од кесата е малку zip каде ремени се.Ве молиме имајте на ум

【Големина】 : 29.4x20x40cm / 11.5x8x16 ВО 【Материјал】 : Twill ткаат, Плетенка појас, на Нетоторба 【Дизајн】 : Allinclusive п�

【Големина】 : 26.6x20x42 CM / 10.5x8x16.5 【Материјал】 : Twill крпа, сунѓерот, праска кожата, ПВЦ.Издржливи Еколошки Лес

Совршен за ден патувања, одмор, патување, ден скокање, училишта, кампување, шопинг и така натаму.Структур

Оваа големина на податоци е рачно мери под плочка, и грешка во рок од 12cm е нормален феномен.Печати на вра�

Боја во печати : Црвена Земјата Жолта.ПЕЧАТЕНИ Со состојбата на техниката на дигитална технологија на п

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Scroll