Обновено
VCE 6-Pack HDMI Женски Корекција Спојка, HDMI Корекција Џек Вметнете 4K Злато Позлатен HDMI Адаптер Женски Женски Конектор за Ѕид Плоча-Бела

VCE 6-Pack HDMI Женски Корекција Спојка, HDMI Корекција Џек Вметнете 4K Злато Позлатен HDMI Адаптер Женски Женски

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 311.76

HDMI Корекција Џек Insert - Спојка тип (женски конектори на предната и задната страна).Се вклопува во било кој стандарден клуч ѕид плоча.Се одликува со златно-позлатен женски конектор на секој крај, обезбеди едноставен и безбеден начин да се поврзете HDMI кабли во ѕид плоча.HDMI Корекција Џек вметнете обезбедува професионални бараат инсталација за домашно кино A/V конфигурации со ѕид монтирани HDTV; Поврзете се со видео плеер, hd телевизор, проектор, компјутер или друг уред со заеднички HDMI порт.Компатибилност за сите 3 D, 4 K, audio return channel, електроника контрола, и Ethernet карактеристики на вашите HDMI кабли и уреди, без било сигнал на косата.Позлатени HDMI помине преку конектори за подобрување на сигналот на пренос и се спротивстави на корозија да се обезбеди трајност.Се користи со Корекција панели или HDMI ѕид плочи,лесно snap-in за инсталација.Пакет Содржина : 6 x HDMI Женски Женски Спојка Адаптер; Боја : бела.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Направен од висок квалитет со силиконска материјал, мека и тешки, удобен за носење.Го замени watchband со ори

3 D Пламен Ефект : LED пламен ефект на бои дава реална оган ефект.Тоа може да додадете живот забава, помагај�

НАПРАВИ ГО издвојува ПОВЕЌЕ #difff телефон случај совршено се вклопува околу вашиот телефон напуштање на

360°ротирачки кука, зацврстување на товарот,силна цврстина, отпорност на триење и свиткување отпор.Широк

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

Една кука се состои од Хард ПластикаПВЦ,тешки и издржлив материјал,не е лесно да се пробие и да може да м�

720p HD филм снимање способност плус HDMI излез На Power Shot SD3500 Е Дигитална ELPH ви овозможува снимање на видео во

ПРИЛАГОДУВАЊА : Тековни Поставки на овој stepper моторни возачот се корисна и факултативниот помеѓу 2.Во гр�

Ве молиме рамка со очила или дрвени и висат во вашиот дом, како и за декорација adornments.Спецификација : Мат�

0 интерфејс, со висок пренос стапка и стабилна работа.0 интерфејс, со висок пренос стапка и стабилна рабо�

На M2 D212 IB Боја Optix 12" DVC 2Ohm бесконечна одбивни морски subwoofer испорачува гласно, јасно, точни бас, и светлина �

✔️ Професионален Дизајн : Совршено да се вклопи во вашиот magsafe батеријата pack (2021) и лесно да се инсталира

*Божиќ обрасци, автоматски ротираат, сите видови на Божиќ модели.Повисока осветленост и јасност, rotatable б�

Организира flatware и / или мирудии.За употреба во хоризонтална монтажа апликации.Издржливи полистирен изг�

ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИШколка е направен од висококвалитетни пластични материјали,животната сре�

5 g Gross Тежина : околу 88 g Pattern : Панда / Лав / Крава / 4 D Elephant Packing Листа : 1* Црно Бела Сензорни Toy Note : Поради свет

Совршена големина, не гломазна, за мали работи како со пари, монети, картички, сметки, клучеви.Одговара р�

Специјално дизајнирани за Bose Sound Link Микро Bluetooth звучник.Материјал : Мека водадоказ, neoprene, заштита на ваша�

3 mm ★ На зајакнато стакло екран со некоја заштитна фолија е многу слатка, и филмот е фирма.Можете да прис�

Стоката се на добар квалитет 85% конвенционалните нарачки ќе бидат доставени во рок од 718days.Некои далечни

Креативна форма чај тегла го прави ова може да апсолутно добар сад за домаќинствата.керамички чај канис

Посветен флеш Компатибилен со Canon EOS, G, S Серија има вертикална отскокнување Опсег од 0° 90° и хоризонталн�

Налепница големина е 3 X 2,1 Инчи Розова Боја.Ако купувате 1 производ во 3 инчи ќе добиете вкупно 2 decals (иден�

LG Сомот Случај има НулаДоказ Задниот Браник и Границата Усна за Дополнителна Камера и Екран Заштита.Ког

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

Цена по 140 Парчиња Накит Одлуки Снабдување Шарм Наоди Filigrees C2 GZ5 Y Шупливи Лабава Монистра Антички Бронзе�

НАПРАВИ ГО издвојува ПОВЕЌЕ #difff телефон случај совршено се вклопува околу вашиот телефон напуштање на

Scroll