Обновено
Минатото Време Спортски 1940 Питсбург Стариот про Кожа Фудбал Шлем

Минатото Време Спортски 1940 Питсбург Стариот про Кожа Фудбал Шлем

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 599.76

Голема Питсбург Throwback шлем изглед.Страна направена на парична казна седло квалитет кожа.Точно да се игра ден шлемови на Златното Доба.Голем висок квалитет на корпоративното или личен подарок или спортски спомен.Награда или трофеј за вашиот фудбал шлем историја фан.Минатото Време Спортски парична казна рачно изработени od 1940 стил Питсбург про кожа фудбал шлем реплика.Ова е прилагодено шлем испитани и утврдени со steeler бустер.Оваа црна шлем има Кралевите Жолто злато рака.Доаѓа само во големи димензии, каде што една големина одговара на сите.Оваа голема стариот стил , во различни комбинации на бои, се користи од страна на други Про, више и Средно Училиште екипи од 30 години и 40-ти години епохи.Одличен подарок или спортски спомен награда или трофеј за вашиот фудбал шлем историја фан.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Полна големина шлемови со истите детали како автентични шлем и на полето фудбалски шлемови.Се одликува

LED осветлување се наоѓа во основата на стојат осветлува шлем.ЛЕСНО ДА се ПОСТАВИ Само приклучете ја баз�

Крајната Средно Училиште мини фудбал шлем колекционерски, совршен за autographs и колекционери.Вистинска на

Рачно Изработени на парична Казна Седло Leathers.Точно во тежина и да се соочи.Во стилот на Стариот Heisman троф

Полна големина шлемови со истите детали како автентични шлем и на полето фудбалски шлемови.Се одликува

Само знам дека тоа е само игра и не треба да се користи како вистински шлем.СОВРШЕН ЗА ИГРА ДЕН : Нема фуд�

Scroll