Обновено
Skater 4-точка заклучување ручек кутија 650ml агол Gurashi

Skater 4-точка заклучување ручек кутија 650ml агол Gurashi

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1199.76

Димензии : Ширина 17.5 x Должина 12.9 x Висина 5.8 cm.Телесна тежина : 230g.Материјал : капак ?телото ?затка ?поделбата = полипропилен, Заптивка = силиконска смола.Капацитет : 650ml.На SKATER Co., Ltd.е Јапонска компанија која планови и продава пластични дома дневни потреби и скапоцени стоки.SKATER Co., Ltd.има одобрение за комерцијализација на производот лиценци од страна карактер давачи на лиценци како што Sanrio, Takara Tomy и Дизни, и произведува и дистрибуира ручек кутии и шишиња со вода за деца.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Пакување на вашиот сопствен ручек на училиште, работа или на патување е одличен начин да се заштедат пар

Одете зелено и ров на пластични кеси во вашиот ручек кутија!Овие сендвич обвива се одлична алтернатива �

Екопријателски & Здрава : за Разлика од многу од не ' рѓосувачки челик ручек кутија контејнери кои се дос�

Жив виножито сјај го прави совршен торба за излегување како тоа ќе стане повеќе сјајна и максимална сво�

Димензии : 9.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да се поставуваат прашања во ОК, или email на н�

Направени од храна одделение 304 од не ' рѓосувачки челик, тоа е безбедно, здраво, нетоксични и невкусна, и

Уморни од фрлање далеку сите пластични baggies?Запиши ги во корист на овие обновливи снек кеси.Секоја торба

Doublelayer изолација структура : шише тело донесува doublelayer структура дизајн, кој е во функција на топлина зач

Оваа издржлива, практичен и лесензакористење премиум lunchbox може лесно да се приспособат на ручек за пове

NFEGSIYA На ручек кутија за ручек храна контејнер за пакување на храна, без мирис, еднократно, перат.Ние разб

♥Одлична за работни ручеци / излети ♥100% безбедност материјал : Направени од храна одделение материјал �

MFR Објект# : 2304039 Единиците на случај : 24 Арктикот Ѕвезди Страст 4 Мода печати ручек торба вклучува четири �

4" / 23x19cm, Врвот на Рачка : 12.На прилагодливи рамо, рака, овозможува да се оди рацете слободни.2" / 23x26cm, од Стр�

5cm; Материјал : 300d Оксфорд ткаенина, бисер памук, еколошки алуминиумска фолија; Појас должина : 24in / 61cm; Нет

ДИМЕНЗИИ : 13 x 13 х 18 См.ТЕЖИНА : 750 Грама.Ручек Tifin Кутија во Мешавина Боја.Повеќе големина контејнери се ко�

Scroll