Обновено
СОЛ РЕПУБЛИКА Засилувачи Воздух + Earbuds, Сребро.

СОЛ РЕПУБЛИКА Засилувачи Воздух + Earbuds, Сребро.

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 4799.76

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. .Активен Бучава Поништува : да Се влезе во вашиот проток побрзо и мелодија на остатокот на светот и да излезе со активен бучава поништува. 7 ЧАС.Изведба (5 ЧАС.Со АНГ) Засилувачи Воздух earbuds имаат 5 час на животниот век на батеријата со активен бучава поништува.Брзо Полнење На Засилувачи Воздух + создаде музика извонредно искуство балансирана со моќен бас, јасно издигнувања и вокал точност.Пот и Отпорен на Вода Полнење на пупки во своите стилски, тенок случај до 2,5 пати подолго слушање и помалку recharges.Тенок Случај Дизајн со X 2.5 Пријави се Дизајнирани да се движат со вас, Засилувачи на Воздухот earbuds се оценети IPX4 за пот и водоотпорен заштита.Премиум Звук Засилувачи Воздух + исто така функции за брзо полнење на технологија за да се минимизира престој, и да го добиете назад на музиката побрзо.Засилувачи на Воздух + Earbuds функција активен бучава поништување на технологија, 5 часа на батеријата, со АНГ на , и брзо полнење до два и пол пати во нивниот тенок дизајн случај.На earbuds се, исто така, пот и вода доказ за IPX4 стандарди.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Сакате да ги додадете животот и светлината на сива ден?Капка дожд облак во еден совршен?Што и да сакате д

Слушалка чувствителност : 108d B / 8 m W.ЦЦА A10 слушалка – Слушајте и Уживајте во Музиката Секој ден...

Брзо спарување во секунди, Bluetooth 4.USB МАГНЕТНИ ДРЖАЧИ & ПРЕНОСНИ НОСАТ Со магнет изграден во внатрешноста

Сето ова се додава подолг живот на earplugs.Компатибилен : i OS, Android, Windows систем за i Phone, i Pod, i Pad,Macbook,Samsung Галакс

КОМПАТИБИЛЕН со Samsung Галакси Самсунг F52 5 G ~ M80s ~ Samsung M62 ~ Samsung F62 ~ Samsung M51 ~ Samsung M32 4 G ~ Samsung M31 ~ Samsung M31s ~ Samsung M30s ~ S

Тоа е опкружен со четири страни, има шокдоказ и капкадоказ перформанси, која може целосно да се заштити �

Тоа може да се полни преку компјутери USB порт, моќ банка и USB интерфејс во автомобил.Широк компатибилност

Earbuds рака за Галакси Пупки е лесно да се примени, само да се стави на вашиот уред во дупка на оваа антиизг�

Автоматски на, автоматски конектирани.Лесно подесување на сите ваши Apple уреди.Брз пристап до Siri од стран

Овие 5 возачи комбинација обезбедува висока резолуција и јасен звук функција, стабилна ниска фреквенци�

【ВОДООТПОРНИ ПЕРФОРМАНСИ 】На слушалка е отпорност на вода, кој може да се заштити од обилните дождови �

Остане во зоната, секој приклучок за слушалки има целосна контрола на јачина на звук, песна, контрола и г

Тие се моќни во звук благодарение на 5.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за

5 mm приклучок е погоден за повеќето мобилни телефони, таблети, MP3, MP4, итн.5 mm директно plug Диск единица : 2 BA +

ПРИМЕНЛИВОСТ Earbuds се компатибилни со повеќето паметни телефони и компјутери и други уреди опремени со 3.

Ова е опасно.Спречете го вашиот ушниот канал од тоа да биде повреден од носењето слушалки за долго време

1Копче за далечински & микрофон за i Phone / Андроид.Удобно и сигурно се вклопуваат со нова мемориска пена ear

На внимателно оптимизиран позлатени + сребро+ бакар основни материјали за подобрување на музика ефект, �

Scroll