Обновено
XISEDO Андроид 8.0 7 Автомобил Стерео Autoradio RAM меморија 4G ROM 32G Главата Единица е Радио за Автомобил GPS Навигација за Fiat Qubo/фиорино/Peugeot Bipper/Citroen го Немо 2008- (со Воланот Контр?

XISEDO Андроид 8.0 7 Автомобил Стерео Autoradio RAM меморија 4G ROM 32G Главата Единица е Радио за Автомобил

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 2004.00

Одговара за : Fiat Qubo/ фиорино/ Peugeot Bipper/ Citroen го Немо (2008-2016). #Wi Fi/ Дата Мрежата# * Wi Fi : Поддржува поврзување на Wi Fi заеднички од страна на мобилен телефон. #Информации за системот за# * оперативен СИСТЕМ : Android 8. * 3 G : Поддржува WCDMA/CDMA2000/TD-SCDMA (Надворешен 3 G USB модем и вашиот локален интернет SIM картичката се бара).''Increment'' : 9 KHz(ЕУ)/10 KHz(САД).Ве молиме да ни испратите сликата на таблата на вашиот автомобил ако не сте сигурни дали ова autoradio одговара за вашиот автомобил. * Поддржува Bluetooth конекција со вашиот i Phone и Android мобилни уреди.0# * Вграден микрофон во control panel поддржува hands-free јавувате.5 G * RAM меморија : 4 GB * ROM : 32 GB * Аудио Излез : 4*45 W макс * Екран Резолуција : 1024*600 #Воланот Контрола# * Можете да ги контролирате јачината на звукот на автомобил стерео и употреба на повеќе жешки копчиња за директно на воланот.Answer : ___________________________ Note : Ние ви препорачуваме специјализирани лице да се инсталира на автомобил стерео; ве молиме да не контактирате доколку ви е потребна инсталација настава. #Огледало-линк/ Лесно да се поврзете/ Air-игра# * За Android мобилни телефони, може да се mirrorred и контролирани директно на единица преку USB-кабел connectionl; * За i Phone, тоа кабината биде само mirrorred на единица преку Wi Fi конекција.Оперативен СИСТЕМ : Android 8.0 со 8 Основни 64-битен ПРОЦЕСОР Coretex-A53 @ 1. #Други Посебни Карактеристики# (Додатоци се бара) * вртежен момент Про (OBD2&Автомобил) * DVR и Задните-видете Камера на Текст * ПОМОШЕН во * DAB.5 G; RAM меморија : 4 GB; ROM : 32 GB; Екран Резолуција : 1024*600; Екран Тип : Капацитивни Мулти-Екран на допир.Одговара за димензии на табла : 287mm*140mm.0 * ПРОЦЕСОР : 8 Основни 64-битен ПРОЦЕСОР Coretex-A53 @ 1.Поддржува чување на 12 станици.''Increment'' : од 0,05 MHz(ЕУ)/0,1 MHz(САД).Мулти-функции : Вграден Bluetooth за hands-free повикува и вградениот Wi Fi модул; Поддршка на Воланот Контрола / FM AM Радио/ OBD2/ Navigation/ DAB/ Слика во Слика/ Subwoofer.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Со овој производ, вие не треба да се грижи за безбедноста на мотоцикли.Направени на CNC алуминиум, издржли

Налепница големина е 3 X 1,6 Инчи Сива Боја За 75%.Ако купувате 1 производ во 3 инчи ќе добиете вкупно 2 decals (ид

Направен од висок квалитет со силиконска материјал, мека и тешки, удобен за носење.Го замени watchband со ори

ПРИЛАГОДУВАЊА : Тековни Поставки на овој stepper моторни возачот се корисна и факултативниот помеѓу 2.Во гр�

360°ротирачки кука, зацврстување на товарот,силна цврстина, отпорност на триење и свиткување отпор.Широк

*Божиќ обрасци, автоматски ротираат, сите видови на Божиќ модели.Повисока осветленост и јасност, rotatable б�

Во Бизнисот, за Над 30 години !.Додавање на Предмети неделен ве Молиме да се врати да се Чувствувате Спорт�

Ве молиме рамка со очила или дрвени и висат во вашиот дом, како и за декорација adornments.Спецификација : Мат�

AdaptaКлупи.Огледала.МИР НА УМОТ : на Децата Фабрика пена производи се GREENGUARD Gold Certified да се осигура дека тие

Цена по 140 Парчиња Накит Одлуки Снабдување Шарм Наоди Filigrees C2 GZ5 Y Шупливи Лабава Монистра Антички Бронзе�

HDMI Корекција Џек Insert Спојка тип (женски конектори на предната и задната страна).Се вклопува во било кој �

8 Инчи)НЕ се Компатибилни Со : LG V60 Thin Q (6.LG Сомот Телефон Случај со Напредни R2x Shockproof Технологија која Може

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

На M2 D212 IB Боја Optix 12" DVC 2Ohm бесконечна одбивни морски subwoofer испорачува гласно, јасно, точни бас, и светлина �

【Применливи】Овој телефон случај е наменета за OneplNord N100( Не За OneplNord N10 5 G) 【високо квалитетен материјал�

100% сосема нов и висок квалитет.Стиснете Поправи,Постојат две бои : виолетова и розова.Тоа се користи за д

✔️ Професионален Дизајн : Совршено да се вклопи во вашиот magsafe батеријата pack (2021) и лесно да се инсталира

Облик : Лист; Материјал : BunaN; Одделение : Стандард; Durometer : 40 A; Поддршка Тип : Обична.Дебелина : 1 / 4"; Width : 36"; Д�

100% Сосема нов и висок квалитет за Garmin Пристап S40, Forerunner 245 / 245 Музика, Forerunner 645 / 645 Музика, Venu, Venu Sq / Sq Music Edition

Моден случај.Оклоп случај.Отпорно на гребење заштитни случај.Smartwatch TPU заштитни случај.Smartwatch PC заштитни �

Кликнете повторно да го исклучите, а индикатор светлото ќе изгасне.Нашите Помине Уметност Печатач Комб�

Scroll