Обновено
Chestry Елементи Период Табела Транзиција Метали Хг Ноктот Clipper Машина Настроената Копче Синџир Режа

Chestry Елементи Период Табела Транзиција Метали Хг Ноктот Clipper Машина Настроената Копче Синџир Режа

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 684.96

Димензии : 3.5 х 6.6 cm (1.4 инчен x 2.6 инчен).Класификација : Ноктите clippers, Настроената, Копче Синџир.Функција : Мултифункционален помине clipper : ноктите сечење, шише отворање, копче синџир accessary.; Перки се во облик и големина специјално за средување на ноктите со оптимална точност.; Здрав не ' рѓосувачки челик : обезбедува екстремни цврстина спречување на свиткување и лизгање.; Лесно да се чисти.; Одличен подарок за вашите семејства и пријатели да се имаат одлична помине сечење искуство.Материјал : Овој производ е направен од висок квалитет на метал.Пакет Количина : 1 x Помине clipper.Димензии : 3.5 х 6.6 cm (1.4 инчен x 2.6 инчи)Класификација : Ноктите clippers, Настроената, Копче Chain Feature : Мултифункционален помине clipper : ноктите сечење, шише отворање, копче синџир accessary.Перки се во облик и големина специјално за средување на ноктите со оптимална точност.Здрав не ' рѓосувачки челик : обезбедува екстремни цврстина спречување на свиткување и лизгање.Лесно да се чисти.Одличен подарок за вашите семејства и пријатели да се имаат одлична помине сечење искуство.Материјал : Овој производ е направен од висок квалитет на метал.Пакет Количина : 1 x Помине clipper Keywords : Ноктите Clippers,Хемија,Keychain,Елементи,Шише Настроената,Наука,Автомобил-стил,Метали,Копче Прстен,Гасови,Клуч на Носителот,на Подарок.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

◆Кога ќе патуваат, тоа е совршена големина за вашиот паричник, и оваа група може да ви обезбеди со право�

【Помине Clipper Поставите】 Нокти Clipper Сет содржи ноктот и ноктот clippers, мали ноктот clipper да се вклопи во ваш�

Стави околу подобро да се чисти вашиот ноктите и да ги задржиме чиста и уредна [материјал опис]Метал[про�

➢【Свиткани Рабови】 : Ова помине clipper е дизајниран со криви ножеви според природната форма на ноктите, о

Стабилни Перформанси : површината на ноктите clipper тело е обложена со вода, која не е лесно да ' рѓа, отпоре

Така што секоја алатка може да ги извршуваат своите најдобри и ви трае со години.Маникир поставена доаѓ�

[Трајни] Употреба на орев на работ машина за да се прилагоди на сечилото е тензии до степен што сакате.Ос�

Име На Производ : Убавина Нокти Во Собата.Пакување големина : 7 X11c M.Производ материјал : јаглероден челик.

Димензии : 3.5 х 6.6 cm (1.4 инчен x 2.6 инчен).Класификација : Ноктите clippers, Настроената, Копче Синџир.Функција : М

Преносни: JASONWORK Нокти поставите доаѓа со преносни синтетички кожа случај тоа е лесно да се отвори со пр�

Тоа го направи на професионални хируршки одделение од Нерѓосувачки Челик, кој овозможува безбедно стер

Искрена и чесна, исклучителна изработка е реализиран со 40 работни процедури.Само за ова се намали.Четир�

Ако имате било какви прашања или прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, нашио

▲Со нашите ергономски дизајнирани нокти clippers, нокти никогаш не е проблем.Рачката е дизајнирана за да би

Педикир алатки се сите спакувани во носење, што е погодно да носат или да го користите дома.2 инчи), ширин�

Кука Налепница Жица Ingrown Нога Ноктот Корекција Капчиња Педикир Спроведување.Направени од хируршки нерѓ

Нерѓосувачки челик се користи, овој маникир поставена е издржлив од исклучително направена.Леснозафат

Најдобар подарок за брак годишнина и friends Product Тип : Ноктите Clipper Set Size : 16 Ви благодариме за посетата на мо�

Димензии : 3.5 х 6.6 cm (1.4 инчен x 2.6 инчен).Класификација : Ноктите clippers, Настроената, Копче Синџир.Функција : М

Исто така е многу лесен, па можете да го носите со вас во вашата торба секојдневна или пак со вас кога оди

На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се користи, и остар нерѓосувачки челик сечилото е загаранти�

Тоа Содржи 19 парчиња помине и ноктот алатки за три функции, вклучувајќи рака заштита,лицето за нега, и но

Jasonwork е компанија која се специјализира во маникир и педикир комплети за мажи, жени и постари лица.Клипи�

Добредојдовте да го купат.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се користи, и остар нерѓосувачки ч

Тој Содржи 12 парчиња помине и ноктот алатки за три функции, вклучувајќи рака заштита,лицето за нега, и но

Преносни: JASONWORK Нокти поставите доаѓа со преносни синтетички кожа случај тоа е лесно да се отвори со пр�

Оваа Педикир Маникир поставена е секоја работа што треба.Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие �

Fastens електрифицирани жица на дрвени столбови, без губење на енергијата преку пост.Се протега на жица 21 / 2

Тие имаат различни производи да се изберат во зависност од вашите потреби.Ние се познати за добар квали�

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.Jasonwork е компанија која се специјализира во мани

Scroll