Обновено
DOITOOL 1Pcs Керамика Велигден Bunny Cookie Тегла, Пастел, Розова Канистер Со Bunny Уши Капак, Декоративни Празник Велигден Керамички Cookie Тегла со Херметички Капак за Велигден Д?

DOITOOL 1Pcs Керамика Велигден Bunny Cookie Тегла, Пастел, Розова Канистер Со Bunny Уши Капак, Декоративни Празник

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1161.60

【Декоративни Бонбони Тегла】На керамички Cookie Тегла не е практично складирање кутија, но исто така декорација за вашиот десктоп. 【Висока Quiality】бонбони сад е направен од високо - квалитетни керамички, 100% доведе слободни и еколошка боја, храна одделение за вашиот долготрајна употреба. 【Лесно да се Чисти】 во машина за миење садови, како алтернатива, можете да ги нив лесно се мијат со сапун и топла вода, и да ја задржите сува после миење нив. 【Креативен Дизајн】Овие bunny пријатели сакам да ви помогне да послужи до закуски!Мора да се има за Велигден партија резерви. 【Широка Примена】 Тоа може да биде сад sering шеќер, сол, брашно колачиња и повеќе, тегла служат на чај, кафе грав, сад го држи бонбони ореви чоколади бисквити.Карактеристики : - Овие bunny пријатели сакам да ви помогне да послужи до закуски!Мора да се има за Велигден партија резерви.- Керамичка Cookie Тегла не е практично складирање кутија, но исто така декорација за вашиот десктоп.- во машина за миење садови, како алтернатива, можете да ги нив лесно се мијат со сапун и топла вода, и да ја задржите сува после миење нив.- Бонбони сад е направен од високо - квалитетни керамички, 100% доведе слободни и еколошка боја, храна одделение за вашиот долготрајна употреба.- Тоа може да биде сад sering шеќер, сол, брашно колачиња и повеќе, тегла служат на чај, кафе грав, сад го држи бонбони ореви чоколади бисквити.Спецификација : - Боја : Избрани Боја - Материјал : Керамички Големина : 15. 5×10×9. 5cm/ 6. 09×3. 93×3. 73in Пакет Вклучувајќи: 1 x Керамика Велигден Bunny Cookie Тегла.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Вклучува : Scaredy Мачка 8.5" 3D Скелет Третираат Тегла.Направена Со Трајни Грнчарија.Објектот Димензии : 9.25" x 7

Совршен за Мики & Мини колектори.Декоративен и функционален.Висок отпуштен грнчарија изградба.Рака мие,

Со Исклучителен Дизајн : складирање кутија која поседува исклучителен дизајн, традиционални и модерни �

дијамант фацетирани тегла Произведени со премиум стакло материјал, има добар квалитет и може да ви посл

Класичен Божиќ елементи, симпатична цртан филм дедо мраз, мечка, ирваси и снежен човек за да го изберете.

►Издржливи : Многу издржливи и не се деформира, дури и ако го користите долго време...

Направена од најдобрите кристал.Потпис Lismore модел кој елегантен дијамант и оптоварување намалувања.На L

Пакет : 1 компјутер.Материјал : Пластични+Памук.Производ Големина : Должина и ширина се за 8.86*4.13 инчен, гре

На диносаурус за складирање ќе доведе вас и вашите семејства за здрава исхрана.Ние ќе ви одговори и да г�

Нашите вазна со нема остри агли, smoothcurves, лесно да се мијат и шок отпорни.Висок quanlity Керамички , не е лесно

Материјал : Polyresin.НА ДИЗАЈН–во крајна за децата, тинејџерите, и дино љубовници од сите возрасти носи уба�

Погоден за Божиќ партија.Одлична за одржување бонбони, бисквити, чоколадо, близалки.Убаво десктоп оркес

Глазирани керамички со автентичен детали, посебен капак; Симпатична кујна канистер за чување колачиња,

Круг калај сад.Карактеристики на празнична шема.Мерки на околу 6.5 инчи дијаметар x 3 инчи длабоки.Издржли

Засени гроздобер cookie тегла додава инстант карактер на секоја кујна.Секоја тегла мерки 7.2" x 7.2" x 8.4".Зачуду

Scroll