Обновено
жешко место миленичиња Куче Chews Нема остри кожа, Долготрајни Пилешко со Вкус на Колаген остри кожа Слободни Куче Ролни, Лесно Сварлива остри кожа Chews - Одлично за Здр

жешко место миленичиња Куче Chews Нема остри кожа, Долготрајни Пилешко со Вкус на Колаген остри кожа Слободни

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 455.76

НЕМА остри кожа CHEWS - Овие mouthwatering гумени третира се совршен додаток на вашата pooch е оброк!Вкусни како и хранливи, тоа е протеин спакувани оброк богат со хранливи состојки и витамини, кои се од витално значење прилог на твоите кучиња исхрана.ДОЛГОТРАЈНИ КУЧЕ CHEWS - Овие mouthwatering гумени третира се совршен додаток на вашата pooch е оброк!Вкусни како и хранливи, тоа е протеин спакувани оброк богат со хранливи состојки и витамини, кои се од витално значење прилог на твоите кучиња исхрана.Остри кожа СЛОБОДНИ КУЧЕ CHEWS : Чувајте ги вашите кученца заби бели и силна со нашиот Сите Природни Премиум остри кожа Слободни Ролни што го промовира здрави навики на исхрана за вашето куче.Како вашето куче chows отидат на неговиот вкусен третираат, тоа ќе се стимулира мускулите на вилицата која ќе им помага во отстранување на плак и забен камен од неговата уста оставајќи го со здрави и чисти забите. 100% СВАРЛИВА & SAFE – БЕЗБЕДНОСТА на ПРВО место : Бидете сигурни дека знаете вашата животни е џвакање стил и дека ќе се избере соодветна големина џвакање (поголеми од устата) за нив.Секогаш надзор нив додека тие се џвака.ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНТИРА : Жариштата Миленици е едно семејство во сопственост на бизнис кој продава здрава и вкусна третира за кучиња во светот.Ние се гордееме на обезбедувањето врвна квалитет chews дека ќе ја напушти и pup и човекови задоволни со изборот на нас.Нашите клиенти задоволство е наш врвен приоритет, па ако поради некоја причина не сте задоволни со вашиот производ, контактирајте не и ние ќе го направи тоа право.Тоа е "жешко" место Ветување!.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Ја ПОДОБРУВА ДЕНТАЛНА ХИГИЕНА : Овој вкусен куче лекување, помага да се подобри дентална хигиена со одрж

Еден (1) 4 Број Торбичка Merrick Природни Намалувања остри кожа Слободни Куче Третира, Средни Исполнет Џвак�

Scroll