Обновено
Vonna Винил Decal Кожата Замена за MacBook Pro 16 2019 Про 13 2020 Ретината 15 Воздух 13 Mac Air 11 Mac 12 Бела Уметност Blue Print Апстракт Лаптоп Налепница Сликарство Покрие Масло Црн Дизајн t0249

Vonna Винил Decal Кожата Замена за MacBook Pro 16 2019 Про 13 2020 Ретината 15 Воздух 13 Mac Air 11 Mac 12 Бела

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 648.00

ПРОВЕРЕТЕ го БРОЈОТ НА МОДЕЛОТ (ЕДЕН****) на вашиот Mac Book пред купување!Можете да ја најдете на задната страна на вашиот уред и се чувствуваат слободни да не контактирате и со нашите пријателски услуги на клиентите во секое време, ако ти треба било каква помош!Компатибилен со : A2179 - Mac Book Air 13"" (2020) A2159 - Mac Book Pro 13"" (2019) A2141 - Mac Book Pro 16"" (2019) A1990 - Mac Book Pro 15"" (2018/19) A2251 - Mac Book Pro 13"" (2020) A2289 - Mac Book Pro 13"" (2020) A1989 - Mac Book Pro 13"" (2018/19/20) A1931 - Mac Book Air 13"" (2018) A1932 - Mac Book Air 13"" (2018) A1706 - Mac Book Pro 13"" (2016/17) A1707 - Mac Book Pro 15"" (2016/17) A1708 - Mac Book Pro 13"" (2016/17) A1286 - Mac Book Pro 15"" (2012) A1278 - Mac Book Pro 13"" (2012) A1369 / A1466 - Mac Book Air 13"" A1370 / A1465 - Mac Book Air 11"" A1398 - Mac Book Ретината 15"" (2015) A1425 - Mac Book Ретината 13"" (2015) A1502 - Mac Book Ретината 13"" (2015) A1534 - Mac Book 12"".Компатибилен со Apple Mac Book Air 13" (2020) - A2179, Apple Mac Book Pro 13" (2019) - A2159, Apple Mac Book Pro 16" (2019) - A2141, Apple Mac Book Pro 15" (2018/19) - A1990, Apple Mac Book Pro 13" (2020) - A2251, Apple Mac Book Pro 13" (2020) - A2289, Apple Mac Book Pro 13" (2018/19/20) - A1989, Apple Mac Book Air 13" (2018) - A1931, Apple Mac Book Air 13" (2018) - A1932.ПРОИЗВОД ПОДОБНОСТ : Производи купени во последните 30 дена се подобни за покривање од страна на Планот.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Ве молиме проверете Mac Book модел (Axxxx) на задната страна на вашиот лаптоп пред купување!.Точната форма и мазна анти-отпечатоци удобно текстура.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Пред поставувањето Налепници, ве молиме да се исчисти прашината на Macbook површината со чиста избрише, почекајте неколку miniutes unitil целосно да се исуши.Пакетот Содржи 4 дел е : Врвот + Дното + Тастатура + Околу Тастатурата.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

6" Инструкции за апликација : 1.Лесно да се инсталира & отстрани без да остават било заболување или остато�

Лаптоп Кожи & Decals 3 во 1 MBFB16 (97) Целосно Врвот Заштитна Фолија + Целосна Тастатура Заштитник Филмот + Дното �

5" благодарение на патентирана низок притисокот на воздухот ослободување лепило дека е изградена за да �

Оваа кожа во собата за Samsung Лаптоп 5 NP530 E5 M (15.Да се отстрани, едноставно тргни го полека со вашите голи рац

ВИНИЛ DECAL (само одговара на IBM Thinkpad T60 14) за пребарување нашата продавница за други лаптоп кожи.Дизајниран

Големина 4.2 x 5.2 x 0.01 инч.Црна 1 Единица.Нови Умре Сече Винил Decal Налепница.Мики Раце Macbook Decal Лаптоп Кожата De

Совршено го штити вашиот Mac Book од било гребнатини и отпечатоци од прсти во секојдневна употреба.НАЛЕПНИ�

УлтраТенки, Лесни Mac Book Pro 15.4инчен Винил Decal Заштита.Официјално Лиценцирани Warner Bros Дизајн.Водечка индуст�

????Што Ќе се Добие : 100% како истото како што го гледате на сликите, не се случајни 100 парчиња налепница на п

Ве молиме бидете сигурни да се измери вашиот лаптоп капак за да бидете сигурни дека вашата цел право гол

????Висок квалитет на налепница : Ја налепницата се направени од водоотпорен ПВЦ материјал што се заштита

Тоа е ултра тенок, водоотпорен, лесни, scratchproof, dustproof и издржливи покрие со стилски Дизајн за вашиот Лапто�

ВИНИЛ DECAL (само вклопува Tecra Z50) за пребарување нашата продавница за други лаптоп кожи.Дизајниран и прода�

Ве молиме погледнете на насловот за компатибилни модели.Капак на гребење и ќе ви даде сосема нов уред.Еф

Одговара на повеќето средни лаптопи со 14" 15" екрани.Кожата мерки 13 3 / 4" широк x 9 1 / 2" висока.Двоен Слој Зашт

Игра на Престоли Куќа Targaryen [4 Парчиња] Оган и Крв Винил Decal Налепница Отпечатена на Премиум квалитет ви�

Scroll