Обновено
LNLYF Smart Watch, 1.69 Инчен TFT LCD Екран, 20 Спорт Режими, Smartwatch Крв, Кислород Следи Фитнес Тракер,Безжични Полнење

LNLYF Smart Watch, 1.69 Инчен TFT LCD Екран, 20 Спорт Режими, Smartwatch Крв, Кислород Следи Фитнес Тракер,Безжични

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1442.40

❤ Поддршка Sp02 монитор, точни се открие крв, кислород во секое време секаде.Знаете вашата здравствена состојба темелно. ❤ Точни динамичен отчукувањата на срцето сензор, 24 часа следење во реално време, автоматски се мерат по по 100 милисекунди, преснимување на податоци во минута. ❤ Постојат 20 спорт начини за опција, може да се задоволат повеќето спортисти барање, Разни податоци, евиденции и повеќе начини да се игра со СТАН се предвидени да се направи сте посилни. ❤ Повеќе види за dial вашиот изберете, одговара на вашиот стил и хоби. ❤ Поддршка јазик:13 јазици вклучувајќи Кинески, Традиционален Кинески, англиски, Јапонски, корејски, германски, руски, шпански, француски, италијански, португалски, шведски, турски, итн.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Лесно да се мијат.Спецификации : Име на Производ : За Garmin 26mm Види Strap Color : Black Material : Нерѓосувачки Челик,Нај

0 температурата на Телото monitoring Storing Движење Data Allден активност recordlncoming Повик Reminderlnformation Reminder Better Калори�

Видете Повици & Пораки на Вашиот Зглоб Поддршка Bluetooth повик, Со овој фитнес тракер smartwatch, ти никогаш нема

4 или над◆i OS барања : i OS 8.Овој паметен види го следи нашето здравје вредности [Камера функција] : Поддршк�

⌚1.44 инчен TFT екран во боја со висока чувствителност и еден притиснете контрола, која може да се реализир

Овој производ е IPX6 живот водоотпорен, ве молиме НЕ користете го во корозивни течности, топла вода, итн.Ос

1.3инчен highdefinition IPS екран во боја : трчање статус следење на податоците може да бидат прикажани на екранот

Лебдечки точка работата на м4 е многу помоќен од mo алгоритам, и на потрошувачката на енергија на чип е по�

Имаат крвен притисок монитор?Тоа може да го користите за пливање?.Акции на различни амплитудите ќе резу�

Можете да го поставите алармот, и поддршка до три различни аларм часовниците.Можете да го поставите вкл�

Погоден Само За Samsung Галакси A21s.Samsung Галакси A21s Тенок опремени дизајн со штанд.Лесни & Влијание заштита.С�

by Мерење на отчукувањата на Срцето во Текот на Денот и за Време на Вежбање, Може да се Разбере Вежба Инте�

⌚⌚⌚1.44 инчен TFT екран во боја со висока чувствителност и еден притиснете контрола, која може да се реали

Tracker се види е многу добар подарок за пријатели и членови на семејството да им помогне да останете актив�

1.3инчен highdefinition IPS екран во боја : трчање статус следење на податоците може да бидат прикажани на екранот

Моден случај.Оклоп случај.Отпорно на гребење заштитни случај.Smartwatch TPU заштитни случај.Smartwatch PC заштитни �

Scroll