Обновено
VVPONMEIQS Мачки Дрво Голема Мачка Качување Рамка Мачка Отпадоци Мачка Дрво Цврсто Дрво Мачка Полица Вила Капсула Сисал Гребење Одбор Мачка Играчка Материјали

VVPONMEIQS Мачки Дрво Голема Мачка Качување Рамка Мачка Отпадоци Мачка Дрво Цврсто Дрво Мачка Полица Вила Капсула

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 448.80

Задебелена поддршка се избегнат било какви се тресат Виси симпатична кукли Инспирира лов интерес.Супериорен материјали обезбедува добар квалитет на стабилноста и безбедноста.Тајната дрво дупка да спие во леснотијата, Тоа нуди забава простор за мачки.ја прави оваа мачка кула меки и удобни за користење.Се задоволат различните барања на мачки Мачки мелење канџи качување лаже.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

❤ Удобен дом : меки condos нудат супер меки и топли lounging места; три hairball приврзоци може да одговори на мачињ�

【ГОЛЕМИНА】 : Пакување Големина : X 8.3 8.3 X 5.1 Инчи (21x21x13cm) Производ Тежина : 3.4 Фунти.Производ Големина : 7.9 X 7.

????Безбедно и Стабилно : Засилен основна плоча служи како солидна основа, со 16.6инчивисина нула пост, во б�

Пространа и удобна : Обезбеди максимална удобност за мачка пријатели, обезбедување на нив со тивко мест�

Тие може да се види птици и верверички од погоре, се nap во станот, скокаат нагоре и надолу, си играат со иг�

Направен од висок квалитет на Оксфорд ткаенина, трајни, водоотпорен и windproof.Природни лен материјал, отпо

Пространа стан дава луксузен нап искуство; 3 plushs со burrs, дозволувајќи им на вашата мачка да се потпреме на

Интересни мачка качување скалило интегрирани скала може да целосно да ги исполнува мачка природни качу

На мултиниво мачка кула е составен од добар квалитет кадифен материјал, која е многу мека и удобна, ваши�

Користи природен сисал : Природни сисал не е обоена, цврсто рана, отпорна на гребење и не боли канџи.тоа е

Место на мачка дрво во добро вентилирани област по отпакувањето да се пушти мирис.Мачката дрво кула е на

Изработени од МЕДИЈАПАН дрвен материјал, издржлив.Димензии (Ш x В x T) : 9.84 x 7.87 х 0.12 инчи.Секој знак виси доа

●зајакнат база со battens на дното за да се осигура нејзината стабилност, антидампинг додатоци обезбеди дв

⍢Безбедност Материјал : Направени од цврст дрвен материјал, силни и издржливи.Површина е мазна и ќе не и

43инчен Бунгалов Мачка Дрво.Опфатени во Fau од Овча со Сисал Јаже опфатени мислења.Карактеристики на план�

Столбовите се покриени со природни сисал, каде што вашата мачка може да се изостри своите канџи или прак

На борови дрва е тешко, парична казна дрво текстура, носатотпорни, сјајна, и не е лесно да се деформирани

ГОЛЕМИНА : еден : 18.9"L X 16.9"W X 46.1"H, совршен за голем kitties / возрасни мачки.другиот : 18.9"L x 18.9"W x 41.34"H...

Scroll