Обновено
MTFZD Компјутер PC Случај,Игри Шасија,Посебен Облик на 120mm Фанови Вода за Ладење Калено Стакло Поддршка ATX/ITX/MicroATX/E-ATX Motherboar, Зелена

MTFZD Компјутер PC Случај,Игри Шасија,Посебен Облик на 120mm Фанови Вода за Ладење Калено Стакло Поддршка ATX/ITX/MicroATX/E-ATX

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1944.00

Симулација резервоарот дизајн : резервоарот облик дизајн, надолу до земјата и тешки, силен и надмоќно, демонстрација на тешки човек стил.Слободен простор, висок expandability : поддршка до шест спецификации, E-ATX ATX М-ATX МИН-ATX големина плоча, 2 серии на графички картички слотови до 305 MM.Мулти-фан три-димензионални снабдување воздух : поддршка за воздушно ладење и водено ладење топлина дисипација, добри топлина дисипација перформанси, и удобен дисипација на топлина во независна области.Генијален хардвер распоред : внатрешната структура е поделена на правилен и соодветен начин, и секој хардвер е ингениозно поставена.Играчите можат да се вршат различни DIYs според своите фаворити и да уживате во шармот на играта!.Повластен услуги на клиентите : Ние придаваат големо значење на шопинг искуство.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа!.Напомена : Овој производ е само празен компјутер случај и не содржи вентилатор.На вентилатор, ефект на сликата е само за референца.Specification Model : TK 20 Applicable Тип : Desktop Chassis Стил : Рек Type Compatible матични Плочи : ATX, ITX, Micro ATX, E-ATXCPU Дисипација на Топлина Висина : 175 MMHard Диск Bay : 3.5" HDD * 4, 2.5" SSD * 2 Cooling Систем : 12 CM Вентилатор*12, 20 CM Вентилатор*1, Поддршка 360 Вода за Ладење Ред*2 Material : 1-1.15 MM SPCC Лист, 2 MM Алуминиум Sheet Front Интерфејс : USB 3.0/USB 1.1/Аудио/Mic Color : Маскирна Green Size : 65*45.5*26 (Cm)Пакување List1 X Десктоп Шасија Повластен услуги на клиентите : Ние придаваат големо значење на шопинг искуство.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа!.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИШколка е направен од висококвалитетни пластични материјали,животната сре�

100% Сосема нов и висок квалитет за Garmin Пристап S40, Forerunner 245 / 245 Музика, Forerunner 645 / 645 Музика, Venu, Venu Sq / Sq Music Edition

Исклучително poroфилтрација медиум наменета да се користи во сите аквариуми и водни системи со p H вреднос

Моден случај.Оклоп случај.Отпорно на гребење заштитни случај.Smartwatch TPU заштитни случај.Smartwatch PC заштитни �

100% Памук 100% 4oz памук.Силни и издржливи.Овие се разноврсна кеси, тие може да се користи како шопинг кеси и �

Цена по 140 Парчиња Накит Одлуки Снабдување Шарм Наоди Filigrees C2 GZ5 Y Шупливи Лабава Монистра Антички Бронзе�

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

0 интерфејс, со висок пренос стапка и стабилна работа.0 интерфејс, со висок пренос стапка и стабилна рабо�

ПРИЛАГОДУВАЊА : Тековни Поставки на овој stepper моторни возачот се корисна и факултативниот помеѓу 2.Во гр�

НАПРАВИ ГО издвојува ПОВЕЌЕ #difff телефон случај совршено се вклопува околу вашиот телефон напуштање на

Специјално дизајнирани за Bose Sound Link Микро Bluetooth звучник.Материјал : Мека водадоказ, neoprene, заштита на ваша�

【Компатибилност]】Погоден за One PlNord N100[Не се погодни за One PlNord N10 5 G], ве молиме проверете со вашиот телефо�

Со овој производ, вие не треба да се грижи за безбедноста на мотоцикли.Направени на CNC алуминиум, издржли

720p HD филм снимање способност плус HDMI излез На Power Shot SD3500 Е Дигитална ELPH ви овозможува снимање на видео во

Налепница големина е 3 X 1,9 Инчи Сива Боја 50%.Ако купувате 1 производ во 3 инчи ќе добиете вкупно 2 decals (иден�

Ве молиме рамка со очила или дрвени и висат во вашиот дом, како и за декорација adornments.Спецификација : Мат�

3 D Пламен Ефект : LED пламен ефект на бои дава реална оган ефект.Тоа може да додадете живот забава, помагај�

Одговара за : Fiat Qubo / фиорино / Peugeot Bipper / Citroen го Немо (20082016) #Wi Fi / Дата Мрежата# Wi Fi : Поддржува поврзување

ДЕЛИКАТНА ДИЗАЈН Украсени со прстен ѕвона и црвена мали бери на центар, овие Божиќ лакови изгледа делик

Направен од висок квалитет со силиконска материјал, мека и тешки, удобен за носење.Го замени watchband со ори

Демо Изворниот Код Е Предвидено.На Open PIC Про Развој Одбор е наменет како за развој, демонстрација и тести

Во Бизнисот, за Над 30 години !.Додавање на Предмети неделен ве Молиме да се врати да се Чувствувате Спорт�

✔️ Професионален Дизајн : Совршено да се вклопи во вашиот magsafe батеријата pack (2021) и лесно да се инсталира

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.Алабама Crimson Tide / Кливленд Cavaliers.Collin Sexton.Над 2 �

Стоката се на добар квалитет 85% конвенционалните нарачки ќе бидат доставени во рок од 718days.Некои далечни

AdaptaКлупи.Огледала.МИР НА УМОТ : на Децата Фабрика пена производи се GREENGUARD Gold Certified да се осигура дека тие

Облик : Лист; Материјал : BunaN; Одделение : Стандард; Durometer : 40 A; Поддршка Тип : Обична.Дебелина : 1 / 4"; Width : 36"; Д�

Scroll