Обновено
Socket Set Завртки, Полн Куче Точка, 5/16-24 x 5/8, од Легиран Челик, Црна Оксид, Хексадецимален Штекер (Количина: 5000) Глоба Тема, Тема Diamater: 5/16 инчен x Должина: 5/8 инчи

Socket Set Завртки, Полн Куче Точка, 5/16-24 x 5/8, од Легиран Челик, Црна Оксид, Хексадецимален Штекер (Количина:

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1164.00

Тема : Парична Казна / Thread / Легиран Челик / Црна Оксид.Се Препорачува Хексадецимален Штекер Ален Клуч Клуч : 5/32 (Инчен).Навој Дијаметар-Теренот : 5/16-24, Должина : 5/8 инчи.Се Препорачува Хексадецимален Штекер (Allen Клуч) Големина : 5/32 (Инчен).Црна Оксид не е заштитен заврши и ќе рѓа ако се изложени на влага.Нерѓосувачки Челик материјал се препорачува за средини со влага.Куче Точка прилагодете завртки се смета завртки без глава дека се навој целата должина.Тие имаат внатрешен хексагонална се вози на едниот и полно или половина куче точка на други.Една од главните предности куче точка прилагодете завртки имаат над првенство точка прилагодете завртки е дека нема да се намали во окното и штета или компонента.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

НАПРАВИ ГО издвојува ПОВЕЌЕ #difff телефон случај совршено се вклопува околу вашиот телефон напуштање на

100% Сосема нов и висок квалитет за Garmin Пристап S40, Forerunner 245 / 245 Музика, Forerunner 645 / 645 Музика, Venu, Venu Sq / Sq Music Edition

Совршена големина, не гломазна, за мали работи како со пари, монети, картички, сметки, клучеви.Одговара р�

Налепница големина е 4 X 2,2 Инчи Боја На Небото Сино.Винил на прилично добар квалитет, само лепило, водоот

8 Инчи)НЕ се Компатибилни Со : LG V60 Thin Q (6.LG Сомот Телефон Случај со Напредни R2x Shockproof Технологија која Може

Исклучително poroфилтрација медиум наменета да се користи во сите аквариуми и водни системи со p H вреднос

ДЕЛИКАТНА ДИЗАЈН Украсени со прстен ѕвона и црвена мали бери на центар, овие Божиќ лакови изгледа делик

HDMI Корекција Џек Insert Спојка тип (женски конектори на предната и задната страна).Се вклопува во било кој �

AdaptaКлупи.Огледала.МИР НА УМОТ : на Децата Фабрика пена производи се GREENGUARD Gold Certified да се осигура дека тие

Земја : Tuvalu Година : 2021 Лицето Вредност : 2 Долари Метал : Сребро .999 Дијаметар : 40.69 мм Тежина (g) : 62.2 (2 мл).Кв

Направен од висок квалитет со силиконска материјал, мека и тешки, удобен за носење.Го замени watchband со ори

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.Алабама Crimson Tide / Кливленд Cavaliers.Collin Sexton.Над 2 �

✔️ Професионален Дизајн : Совршено да се вклопи во вашиот magsafe батеријата pack (2021) и лесно да се инсталира

Ако е потребно, можете лесно потиснат крпа со вода и нека бендот се исуши.5" ( од 150mm до 216mm).Моќ извира покр�

360°ротирачки кука, зацврстување на товарот,силна цврстина, отпорност на триење и свиткување отпор.Широк

*Божиќ обрасци, автоматски ротираат, сите видови на Божиќ модели.Повисока осветленост и јасност, rotatable б�

Една кука се состои од Хард ПластикаПВЦ,тешки и издржлив материјал,не е лесно да се пробие и да може да м�

ПРИЛАГОДУВАЊА : Тековни Поставки на овој stepper моторни возачот се корисна и факултативниот помеѓу 2.Во гр�

Со овој производ, вие не треба да се грижи за безбедноста на мотоцикли.Направени на CNC алуминиум, издржли

Ве молиме рамка со очила или дрвени и висат во вашиот дом, како и за декорација adornments.Спецификација : Мат�

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

На M2 D212 IB Боја Optix 12" DVC 2Ohm бесконечна одбивни морски subwoofer испорачува гласно, јасно, точни бас, и светлина �

Одговара за : Fiat Qubo / фиорино / Peugeot Bipper / Citroen го Немо (20082016) #Wi Fi / Дата Мрежата# Wi Fi : Поддржува поврзување

Стоката се на добар квалитет 85% конвенционалните нарачки ќе бидат доставени во рок од 718days.Некои далечни

Облик : Лист; Материјал : BunaN; Одделение : Стандард; Durometer : 40 A; Поддршка Тип : Обична.Дебелина : 1 / 4"; Width : 36"; Д�

100% сосема нов и висок квалитет.Стиснете Поправи,Постојат две бои : виолетова и розова.Тоа се користи за д

720p HD филм снимање способност плус HDMI излез На Power Shot SD3500 Е Дигитална ELPH ви овозможува снимање на видео во

➯【3 PCS СТРАШНО ЛИЛЈАЦИ】Пакет содржи 3pcs гума плашлив виси лилјаци за ноќта на Вештерките украси...

1 / 410 X1 1 / 4 1500 Парчиња.Инч 1500 Парчиња.Тема Rollin Завртки.Темата За Формирање На Завртки 1 / 410 X1 1 / 4 Филипс Рам�

Scroll