Обновено
AKALIKO Цветаат Јасмин и Розова Зголеми Туш Гел Поставите C - Paraben Слободни, SLS Слободни.

AKALIKO Цветаат Јасмин и Розова Зголеми Туш Гел Поставите C - Paraben Слободни, SLS Слободни.

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 6300.00

Сет се состои од : AKALIKO Цветаат Јасмин Туш Гел 250 mlx4pcs.AKALIKO Розова Зголеми Туш Гел 250 ml.x4pcs.Содржи благи состојки кои се погодни за сите типови на кожа и ги измиете лесно.Збогатен со навлажнувачки екстракт од мед и овошни екстракти e.г.киви, јаболка, и грејпфрут за продлабочување на чистење.Уникатен мирис прави да се чувствувате освежени и по секое капење.Paraben Слободни.SLS Слободни.Оваа ароматични туш гел, кој е мешавина од најдобрите парфеми, корисни овошни екстракти, и природен мед, им помага на хидрат вашата кожа, дури и по топол туш.Туш време никогаш не била повеќе прекрасен и invigorating!.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Крем Бања & Тело Измијте да се очисти, хидрат, и да ги смири.Се одликува со растенијата добиени од екстрак

СО 100% ЛАДНОцедените МАСЛА : Exfoliating Тело Измијте се креирани со 100% ЛадноЦедените Природни Кајсија Масло, �

18унца шише навлажнувачки тело за миење.Нежно чисти и moisturizes чувствителна кожа.Помага да се смири сува, ј�

Очисти и хидрат со заштитен супер амино киселина комплекс.Обезбедува нега на кожата со ceramide, Lipidure и бота

Бања.Создадени за да ве однесе на долго патување низ времето и минати спомени, вистински покана да се ре�

АХА е растворливи во вода, пилинг состојка која нежно се топи мртвите клетки на кожата на површината на �

Нашите туш гел и неговиот нежен мирис ќе ви даде пријатен и пониско искуство при туширање.Нејзините 100% п

Лансиран од страна на дизајн на куќа на Бања & Тело Работи.Оваа туш гел има мешавина од sunkissed apple, пенливо c

Бања и Тело Работи Виолетова Сандаловина Еукалиптус.Брзо пенење тело измијте е исполнет со смирувачки �

Dial чудо масло тело измијте се со грижата marula масло е формулиран со микро масло технологија за луксузен п

Алое вера, миризливи билки и чисто ботаничка омекнување нежно чистење, негуваат и го надополнува екстра

Таа обезбедува лесен влажност и сјај на косата.Тој нуди смирувачки и антинадразнување својства.Кожата �

Јасмин, познат како "Мали" во Тајландски, одамна е симбол за Мајката во Тајланд.Неговиот мирис е сладок и

Петвоедно Туш Мијат Чистење на вашата коса, лице, брада и тело со оваа ситевоедно миење.Содржи Природни

Нежно чисти, веднаш смирува и ја храни чувствителна кожа во туш.Ова непенење крем е туш крем за повеќето

Др Теал е Розова Хималаите Тело Измијте ги содржи Алое Вера, Шеј Путер и Витамин Е да се хидрат, состојба,

Содржи refillable, рециклира бесконечно обновливи алуминиумско шише и два Дневни Влага Тело Измијте се Конц�

НАВЛАЖНУВАЧКИ : Длабоко навлажнувачки тело измијте се развиени за да се грижи за чувствителна кожа, ост�

НОВА ПОДОБРЕНА ПОДЕБЕЛИ, КРЕМ ФОРМУЛА вкупно телото искуство кое секако освежува, moisturizes, омекнува и ја

Формула со екстракт од Бамбус и Ориз масло, delicately чисти и ја зајакнува кожата хидратација на механизмит�

Scroll