Обновено
Киселина Неутрализирање + Омекнувач Целата Куќа Вода Филтер

Киселина Неутрализирање + Омекнувач Целата Куќа Вода Филтер

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 7176.00

Вие исто така може да се забележи помалку пенливата од вашиот шампони и сапуни, па дури и чувство на филмот на вашата кожа.Фаза 2 : водотеци преку КИСЕЛИНА НЕУТРАЛИЗИРАЊЕ ФИЛТЕР медиумите минерални резервоарот.1000-2000, 2000-3000, филтер-тип-киселина-неутрализирање, куќа-size-full-size, над-3000, систем-тип-вода-омекнувач, систем-тип-целата куќа, целата куќа-вода-филтри.Description Water Патува Низ 4 Фази на Филтрација Фаза 1 : Водни текови преку 20" слоевита филтер кертриџ кој ги отстранува слоевита, тиња, песок и нечистотија.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Ова ги предизвикува за да се оксидираат во поголема форма која е тогаш заробен од страна на каталитички

Го намалува Арсен И (III) и (VI).Способен за лекување на ниво 100+ ppb 8 GPM Услуга Проток 7 GPM Минимален Проток за Ba

Висок Капацитет за Ратификација Размена Смола за Домашни Апликации (Цврстина и Вода Омекнување) 1 Кубни

СИЛЕН, ИЗДРЖЛИВ И ' РЃА ОТПОРНИ Изградена со galvanised челик во можност да се одржи до 50lbs и црн прав грб за до

Решава тешко вода проблеми без потреба за хемикалии, сол, или одржување.Descales вашиот целата вода систем и

Calmat работи независно од водата брзина, за разлика од другите системи кои што користат магнетни полиња.Н�

Делумно омекнува тврда вода.Ги отстранува постојните limescale како и спречува идните startup O Перформанси тес

Автоматско backwashing чисти креветот и го спречува compaction.Кога киселина, рн на водата (подолу 6.Фаза 7 : Водни т�

【Тврда Вода Омекнување】се Намалува повеќе од 95% вода цврстина во тврда вода, генерирање на мека вода за

ДОБИЕ ПОЗДРАВА ОПЦИЈА : Уживајте помека кожа и коса.Ние ги користиме сите природни кокос школка јаглеро�

Scroll