Обновено
G. S Анти-Статички Нерѓосувачки Челик Пинцети Индустриска Не-Магнетни Прецизност Посочи Лактот Мал Шрафцигер Поставите Телефонот Поправка Алатки Најдобар Квалите?

G. S Анти-Статички Нерѓосувачки Челик Пинцети Индустриска Не-Магнетни Прецизност Посочи Лактот Мал Шрафцигер

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 712.56

G. S Инструменти Се Само Продаваат Од Страна На Г. С Онлајн Продавница.Боја : ( Црно ).Г.S Анти-Статички Нерѓосувачки Челик Пинцети Индустриска Не-Магнетни Прецизност Посочи Лактот Мал Шрафцигер Поставите Телефонот Поправка Алатки Најдобар Квалитет.Направени Во Не ' Рѓосувачки Челик.Исто Како Слика.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Боја : Розова.Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Должина прибл : околу 11cm.Погоден за подигање, декорација к�

G S Пинцети за Ingrown Коса Најдобрите Нерѓосувачки Челик Професионални Посочи Blackhead Смена – Прецизност Ве�

Должина : 45 / 8" материјал : не ' рѓосувачки челик + немагнетни.Тежина : околу 0.5 oz полупосочи совети.Топ триа

Направени од високо‑квалитетни нерѓосувачки челик материјал, добра еластичност и не е лесно да се дефо

ПРЕТПАЗЛИВОСТ Овие точка пинцети се за тврдоглави ingrown коса или грабање невозможно тенки или кратка кос

Лесно да се одржуваат, само избришете ја со мека сува крпа или натопена во алкохол крпа и ставете го во з�

Совршено подреден во средина рака заврши совети.ПОВЕЌЕ ФУНКЦИИ : На 4pcs tweezes сет содржи еден пар на класич

Супериорен прецизност зашилен врв.Совршено подреден во средина, ракаподнесе прецизност совети.Патенти

Нерѓосувачки челик.Доживотна гаранција.Направени во Франција.Vitry Стручна помош на пинцета, достапни во

Јапонски нерѓосувачки челик.Отстрани ingrown коса, нов раст и splinters.Мат финиш.Направена од висококвалитет Ј

ЧУДНИ СОВЕТ ДИЗАЈН : професионални веѓа коса пинцети имаат чудни совет со разумна должина, кој е лесен з�

Висок Квалитет Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик, антикиселина и некорозивен.Премиу

ВКЛУЧУВА : .Еден Тренд Tweezer со LED Светло.Еден Складирање Цевка.Еден Замена Светлина Батеријата.ТРЕНДОТ TWEE

2 Парчиња Во Собата.Нерѓосувачки Челик 1 Директно Совет, 1 Криви Совет.Винил Торбичка Вклучени.Одлично За

ГЕРМАНСКИ ОДДЕЛЕНИЕ ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.ПАРИЧНА КАЗНА УКАЖА ЗА ЛИЦЕТО И НОГАТА РАБОТА.ОДЛИЧНО ЗА ПРИ�

3.5" SPLINTER ФОРЦЕПС ПИНЦЕТИ ПАРИЧНА КАЗНА ТОЧКА.НАПРАВЕНИ ВО НЕ ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.ИСТИТЕ ИНСТРУМЕНТИ КАКО �

НАПОР УДИРАЊЕ Нашите пинцети се конструирани да се повлече на вашата коса во коренот со оптимална ефик�

Пинцети совет ширина јаз се дизајнирани за да се отвори само вистинската количина, не премногу и не прем

Нерѓосувачки Челик Мини Коса Tweezer (Класичен Нерѓосувачки).Направени Во Не ' Рѓосувачки Челик.Истите Инст

【ПРОИЗВОД ДЕТАЛИ】201 Нерѓосувачки Челик Tweezer; Должина : 125mm 【Предност】 Високо квалитетни нерѓосувачки �

Прецизност од нерѓосувачки челик, пинцети, што се применува.Примена : Мултицел пинцети за сите видови на

Идеален за слама, ingrowns, и бебепарична казна веѓата и на лицето коса.Прецизен острината да се отстрани ни�

МАТЕРИЈАЛ : Изработени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик, со голема цврстина и отпорност на абе�

ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : клипот има чудни совет и разумна должина, па можете да го користите лесно.ЛЕСЕН ЗА К�

Alluring Пинк со сјајот ESD Пинцети за eyelash екстензии.Трансферот на tweezer тип.Нашата висока прецизност укажа по

И мажите и жените уживаат удобно да се сфати со помош на пинцета' 3.Конструиран со Прецизност Усогласени

Scroll