Обновено
KUNWU Нерѓосувачки Челик SUS304 Мали Средни Големи Екстра Голем Дел Pacer, од не ' Рѓосувачки Челик Топката Бавно задолжени за хранење телиња

KUNWU Нерѓосувачки Челик SUS304 Мали Средни Големи Екстра Голем Дел Pacer, од не ' Рѓосувачки Челик Топката

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 479.76

Мазна полиран површината ќе биде безбеден за вас и убави кучиња, едноставно круг дизајн спречи секоја неочекувана повреда и да се обезбеди повеќе удобни предавање чувство.Исто така, не плашете се на вашето куче може да проголта нерѓосувачки топката на 2.Ако било кој од овие сценарија звучи познато, тоа е мудро да се провери од еден бавен задолжени за хранење телиња да им помогне на вашето куче dial надолу нејзиното брзо јадење начини.Бавно фидер топката може да помогне да се претвори оброк во можност за збогатување.Погоден за сите кучиња со брзо навики за јадење, еден боксер, shar pei, terriers, Akita, Alaskan Malamute, итн.5 инчи во дијаметар, бидете сигурни дека да се избере правилно големина според хранење чаши на вашите миленици.Тоа сигурно не е толку тешка што тоа не може да се пресели, но во нашиот тест, тоа не беше лесно да се бркале низ сад од страна на ентузијасти snout.Овој вишок на воздух може да се меша со варење, предизвика гас, па дури и да доведе до појава на ширење и volvulus, попозната како "нередот," потенцијално фатална состојба каде стомакот исполнува со вишокот гас и ротација на себе, ограничување на протокот на крв и да се бара животот за заштеда на итна операција.Неговата тежина го прави голем предизвик да се бутам тоа надвор од патот.Бавно, внесувач е лесно да се исчисти, не само затоа што полиран светла површина никогаш не се апсорбира било мирис, но исто така и поради тоа што не ' рѓосувачки топката е безбедно за машина за миење садови.Вистински Нерѓосувачки челик SUS304, полиран да огледало сјај, отпорен на корозија, машина за миење садови безбедно и лесно да се чисти.Нејзиниот едноставен дизајн дава оваа бавно фидер високи оценки за леснотијата на користење и во сад и кога е време за чистење на уредот.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

HDMI Корекција Џек Insert Спојка тип (женски конектори на предната и задната страна).Се вклопува во било кој �

Полиестер,кадифен.Материјал : Задниот дел Поддршка Перница Со Висок Квалитет Ткаенини : Капакот Е израб�

Материјал : Густа Пластика.Овие оддел кутии помогне да ги средиме сите мали делчиња.Нашите пластични фи�

1 / 410 X1 1 / 4 1500 Парчиња.Инч 1500 Парчиња.Тема Rollin Завртки.Темата За Формирање На Завртки 1 / 410 X1 1 / 4 Филипс Рам�

Ве молиме бидете сигурни дека тоа е модел што ви треба.На пелети печка завртка моторни соодветни модели

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

360°ротирачки кука, зацврстување на товарот,силна цврстина, отпорност на триење и свиткување отпор.Широк

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.Алабама Crimson Tide / Кливленд Cavaliers.Collin Sexton.Над 2 �

Одговара за : Fiat Qubo / фиорино / Peugeot Bipper / Citroen го Немо (20082016) #Wi Fi / Дата Мрежата# Wi Fi : Поддржува поврзување

Демо Изворниот Код Е Предвидено.На Open PIC Про Развој Одбор е наменет како за развој, демонстрација и тести

0 интерфејс, со висок пренос стапка и стабилна работа.0 интерфејс, со висок пренос стапка и стабилна рабо�

Модел : D2 E160AH0215 Напон : 230 V.Актуелни : 2.45 A Големина : 160mm / 6.2 инч.Попродажбата на услугата : Доколку имате би�

ПРИЛАГОДУВАЊА : Тековни Поставки на овој stepper моторни возачот се корисна и факултативниот помеѓу 2.Во гр�

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

1.1 / 3 систем за вметнување.Фиксна аранжман благодарение на прецизно внесување.Нафта и хемиски отпорни...

Посветен флеш Компатибилен со Canon EOS, G, S Серија има вертикална отскокнување Опсег од 0° 90° и хоризонталн�

ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИШколка е направен од висококвалитетни пластични материјали,животната сре�

3 D Пламен Ефект : LED пламен ефект на бои дава реална оган ефект.Тоа може да додадете живот забава, помагај�

Земја : Tuvalu Година : 2021 Лицето Вредност : 2 Долари Метал : Сребро .999 Дијаметар : 40.69 мм Тежина (g) : 62.2 (2 мл).Кв

8 Инчи)НЕ се Компатибилни Со : LG V60 Thin Q (6.LG Сомот Телефон Случај со Напредни R2x Shockproof Технологија која Може

Scroll