Обновено
KHN Секира со Дрво, Дрвена Рачка Функционална Сечење Hatchet Алатка за Опстанок Опрема и Опрема за Фрлање Секира Викинг Секира Дом Градинарство Рака Алатки Bushcraft Опрема

KHN Секира со Дрво, Дрвена Рачка Функционална Сечење Hatchet Алатка за Опстанок Опрема и Опрема за Фрлање Секира

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 2022.96

Должина на ножот : 4" Мала секира Санка чекан Кампување секира Секира Опстанок алатки Кампување лопата Разделување секира Опстанок секира Мажите работи Камп секира Hatchet кампување Кампување работи Кампување hatchet Тактички секира.Сечилото Ширина : 2.5".Секира острилка Опстанок hatchet Bushcraft секира Секира се справи Опстанок опрема и опрема за Фрлање секира Викинг секира Дом Градинарство рака алатки Bushcraft опрема Дрво splitter.Оски и hatchets Мала секира Санка чекан Кампување секира Секира Опстанок алатки Кампување лопата Разделување секира Опстанок секира Мажите работи Камп секира Hatchet кампување Кампување работи Кампување hatchet Тактички секира.Секира острилка Опстанок hatchet Bushcraft секира Секира се справи.Вкупна Должина : 13.5" Сечилото Должина : 4" Сечилото Ширина : 2.5".

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Рачно Кован во Австрија од Австриската челик за вистински квалитет и сила.Приближните димензии : 6.6 фунт

Вкупна должина : 20 Должина На Ножот : 6.50 Сечење На Површината : 5 Се справи со : Пепел дрво.Кожа Лист : Yes.Кож�

ВИСОК КВАЛИТЕТ рачно изработени 20 инчи Јаглерод СЕКИРА со ОСТАР и ИЗДРЖЛИВИ Раб.ИО Царинската Јаглерод

Мултифункционален.На трансферот секира може да се користи во различни прилики, и е многу погоден за кам�

36", Супер Разделување Секира, Со Обвивка, Идеален За Разделување Медиум За Екстра големи Големи Логови, С

Тешки разделување секира за употреба и како разделување секира и чекан да се вози клин.Главата со вртењ�

Вклучени : 4 Цинк Позлатен Uзавртки 2 Поцинкуван Uтоп Вратоврска Плочи за 13 / 4" спрингс 8 Цинк Позлатен 1 / 2"20

Хадсон Беј Секира 6" Целокупната главата должина од битдаанкета.На главата има слична тежина на претход�

Можете едноставно да добиете повеќе за вашите пари со Советот на професионални алатки.Глава обложени с�

Спирала АнтиСе Лизга На Зафат.Overstrike Заштита.Fiberglass 36" Се Справи.Сејмор S500 серија алатки се дизајнирани за

Идеален за сечкање kindling и мали до средни најавува Рифови подлабоко со секој замав да се добие повеќе нап

4 in File Нож Должина : Околу За средни и високи јаглероден челик, користете средни заби.Оваа полукруг датот�

1* Упатството 1 Шрафцигер.Исто така, воланот на овој автомобил е заменливи за да ги задоволат вашите потр�

Она што е во кутијата (1)СЕКИРА R2 европската социјална повелба (1)540 L R22800 KVFOC Систем SKU : 38020313...

Тоа, исто така, вклучува Fiskars најдолго рачка за зголемување на потпора за да се зголеми моќта и брзината �

Други 6 Фунти екстра остриот челик глава.Тешки fiberglass се справи.Антишок, гума перница костец.Огледало пол

Приоритетни челик : интегрирана во калапи, практична и издржлива.Двојно главата дизајн : еден пик е мулт�

Материјал : Алуминиум 7075 Обработка : Заврши CNC Палка Машински.Зголемена имајќи големина за зголемување н

Scroll