Обновено
Homeliker Простор Спаси Вакуум Складирање Кеси 11 компјутери (Големина: 3L,2M,3S,2XS+Рака Пумпа) за Дома/Travel Двојно-Zip Печат Максимална Компресија 80% Повеќе Простор за Складира

Homeliker Простор Спаси Вакуум Складирање Кеси 11 компјутери (Големина: 3L,2M,3S,2XS+Рака Пумпа) за Дома/Travel

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 984.00

) ✔1 компјутер Рака пумпа(розова или белата случајни брод).) ✔ 11 Компјутери се Вклучени во Пакет : 3 Еез Големи Димензии, 2 Парчиња Средна Големина, 3 Еез Мала Големина, 2 Парчиња Тек на Торба, 1 компјутер Рака пумпа(розова или белата случајни брод) ✔Големина : 4 Големини : Големина L : 39. ✔ 365 ДЕНА Гаранција : Ако тоа е воздухот протекоа во 365 дена, ние ќе ви испратиме замена за слободен !!!!.Ако кеси протекување иако целосно zip заклучување, не двоумете се да контактирате со нас за замена.7", Големина XS : 19.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, само нас контакт : Кликнете на "Продава од Homeliker" > постави прашање > Пратете ни е-маил, Нашата продавница екипажот ќе одговори на вашите прашања во рок од 24 часа.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Тоа може да спаси 80% за вас, добар сопатник на вашиот движење и патување.Со вакуум кеси, текстил се безбед

8 инчи, ве молиме проверете со детален цртеж пред купување, и набавка на соодветна големина.Мала големин�

Food Saver Fresh Saver Четвртиот Вакуум Патент Кеси се идеални за употреба со вашиот Fresh Saver Рачни вакуум запечату�

*Двокреветни патент печат *Двојнопесна патент и печат клип / лизгачот механизам за лесно справување и за

2Пакет.Совршен за Одмор Украси.Тешки Складирање Решение за Постелнина, Играчки и многу Повеќе!.Отвор за �

Организаторот е пространа да ги зачувате вашите утешители, перници, постелнина, ќебиња, кадифен играчки

●Може да се надредениот, двојноотворање на капакот, позитивна страна тока, рамни отворот за складирање,

Дебела полиестер ткаенини, носатотпорни, и издржливи, виси торба изберете ЈП материјал, немаат мирис, бе

Големина на (приближно) : 100*75см / 70*50cm / 60*40cm / 50*35cm (должина х ширина).Пумпа големина (приближно) : 25cm.Боја : сл

Вакуум вашиот складирање торба автоматски,слободни вашите раце!.Се работи за безжично(со батерија на вг

Долг живот Висок квалитет saree маска за организирање на вашите скапи и омилени sarees.Спречете го вашиот оми

Преносни патување миење торба, голем капацитет, повеќе џебови, поединечно завиткани.Главно користејќи �

√Материјал : Метал √100% сосема нов и висок квалитет √Елегантен и практичен дизајн √Голема додатоци за D

4 Пакет за Обновливи Воздух Тесни Торби 4 Џамбо Големина Вакуум Складирање Торби; Чувајте се далеку ваше�

Овој објект големина : 105 литри (27.6 инчи долг * 11.8 инчи широк * 19.7 инчи висок) капацитет за складирање на об�

216 ПВЦ Патент Кеси со Пластична Рачка на Врвот (Сите Кеси Се Празни).За Складирање на Полна Големина или К

【Надгради Ткаенина】 : Нашата облека складирање торба е направен од влага доказ и дише 3слој неплетени т

★Рачно да се направи модели на различни производи и направете стандарден модел за секој производ за ва�

МАТЕРИЈАЛ : Изработени од памук, лен со shinkable јаже,кој е водоотпорен и издржливи.ГОЛЕМИНА : 20 инчи висок и

На торбичка со рамо, рака.Карактеристики двојно патент случај.Корисна за вршење вредности кога патуват�

Идеални за чување кошула, Тмаица, градник, чорапи и слично.Водење на вашата облека и додатоци чисти.Напр�

Употреба на високо квалитетни обвивка, издржливи, мека и кожата пријателски, удобно и топло, и сон на лес

Dustproof, водоотпорен, да ги задржи на облеката чиста и здрава.Вакуум складирање заштедува простор PA+ЈП Здр�

Може да се користи во врска со секое домаќинство правосмукалка, можете лесно вакуум и да ги чува сите ра�

Можете да ги зачувате кавга, заштедува простор и го спречува хаос на Chrismas Ден.Двонасочна патент, го прав�

Постојат неколку работи кои ќе треба да ги знаете пред извршување на еден од нашите опции.Се зголеми на 8

Можете да ги зачувувате товар duffel џамбо, ќебе, кукла облека, перница, ќебе, облека, џемпер, утешителот и д�

Scroll