Обновено
BDRWXZ Прилагодливи Клеча Рек Дигање Клупата Притиснете Прилагодливи Клеча Рек Barbell Стојат 16 Приспособување на Висина на дршката Bodybuilding Салата Кревање Тешки Поддршк?

BDRWXZ Прилагодливи Клеча Рек Дигање Клупата Притиснете Прилагодливи Клеча Рек Barbell Стојат 16 Приспособување

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 17624.40

Оваа вежба е да се забавуваат!Оваа солиден гира решетката е најдобро за вашиот дом салата.Вкупно димензии : (должина x ширина x висина) : 66 x 55 x 160 см.Максимална рек височина : 160 см, минимум рек висина : 98 см.На гира решетката е прилагодлив во висина и одговара скоро сите телесни типови. 16 x висина прилагодливи за прилагодени обуки.Во комбинација со barbell, ќе може да ја заврши на barbell обука или клеча обука на градите и грбот.Солиден структура може да издржи големи бремиња : до 100 кг.Висок квалитет на стабилна челик структура обезбедува максимална безбедност.Тежината на секој рек : околу 7 кг.Добиете оваа одлична гира рек веднаш како поддршка за вашиот тренингот.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

★DETAILQUALITY : На barbell бар е направен од висококвалитет на железо и овој сет на тегови, е исто така обложени с�

Ефикасно Складирање дизајнот на оваа рек обезбедува лесен за складирање и за плочи; Продавница мали те�

ИЗГРАДБА НА рамка гира решетката е изграден со тешкимерач челик цевки и заврши со трајни темно сива бој�

***Тегови, не се вклучени***.Здрав и просторефикасно губење на рек помага да се задржи тренингот области с�

Изберете соодветна висина според различни акции ★ 【Безбеден и сигурен】 : мултифункционални клеча реш�

На гира поддршка подлога е мал и не заземаат многу простор, место на полицата, маса, или кат да се потсета

Гума Нога Вежба рамка : можете да ги ставите на клупата притиснете на површината за безбедно на која бил�

На здрав моќ кула е направен од дебела тешкидолжност челична структура со висока густина пена гума кост

3inches?Боја : Црна?Товарот : 300kg?Се применуваат за : семејството, канцеларија, дом, салата, итн ★【Прилагодли�

Компактниот Aрамка Структура Дизајн Може да се Минимизира Стапало И Е Погодна За Гимназиско образовани�

?【Тешкидолжност Челик】На Гира Рек Чува Сите Ваши Тегови, Секогаш Безбеден.Направени На Комерцијални О�

Scroll